Merdiven Asansörleri Elektrik ve Akü ile Çalışır

Elektrik kesintisi durumunda:

Elektrik kesintileri çok zahmet verici olabilir. Elektrik geri gelene kadar hayatınıza devam etmenizi engelleyebilirler. Bu durum mutfak cihazlarınız için geçerli olabilir, ancak merdiven asansörü için geçerli değildir.

Merdiven asansörünüz, elektrik kesintisinde bile çalışmaya devam eder

Daha önce elektrikli bir cihaz satın almış ve elektrik kesintisinde çalışıp çalışmadığını baştan kontrol etmemiş olabilirsiniz. En çok ihtiyacınız olduğu anda sizi yüzüstü bırakmış olabilir.

Merdiven asansörü söz konusu olduğunda, bu durum önemli bir kaygıya dönüşür. Zira karanlıkta merdivenlerin ortasında kalmak istemezsiniz.

İşte bu yüzden böyle bir şeyin olmamasını sağladık.

elektrik kesintisinde bile çalışan merdiven asansörü

Stannah merdiven asansörü, elektrikler kesildiğinde durmaz. Stannah merdiven asansörlerinin her biri, ana şebekeden sürekli olarak şarj edilen bir aküye sahiptir. Şebeke elektriği kesilirse, işi akü devralır ve sizi varış yerinize güvenli bir şekilde ulaştırır. Koltuk bir şarj noktasında durduğunda akü otomatik olarak şarj olur, böylece hiçbir zaman hazırlıksız yakalanmazsınız

Bunun yanı sıra, Stannah asansörleri, biri merdivenlerin en üstünde, diğeri de en altında olmak üzere iki tane uzaktan kumanda ile birlikte sunulur. Koltuğunuz farklı bir katta ise, hiçbir zaman bulunduğunuz yerde mahsur kalmamak için kumandayı kullanarak onu çağırabilirsiniz. Uzun bir elektrik kesintisi şanssızlığına uğradıysanız, aküler size birkaç yolculuk için yeterli olacaktır, bu sayede asansörünüzü çağırabilir ve mahsur kalmayacağınızı bilerek güvenle kullanabilirsiniz.

Güvenli ve konforlu olmanın yanı sıra, Stannah merdiven asansörleri son derece de sessizdir. Böylece, günün veya gecenin herhangi bir saatinde merdiven asansörünüzü hiç kimseyi rahatsız etmeden kullanabilirsiniz.

Stannah’nız ile özgür ve güvende olacaksınız, üstelik tıpkı merdiven asansörünüz gibi siz de hareket etmeye devam edebileceksiniz!

 

Önerilen merdiven asansörleri