0850 5150 222

Ücretsiz arama

Ekipman seçeneklerimiz


dış mekan sandalyeli asansöryaşlı adam dış mekan stannah merdiven asansörümerdivenlerde dış mekan merdiven asansörütepeye varan dış mekan merdiven asansörükoruyucu örtülü dış mekan merdiven asansörü

Dış Mekan Merdiven Asansörleri
Dış mekanlarda da güvenlik ve konfor için

Merdiven asansörleri sadece evinizin içinde kullanım için değildir. Hareket özgürlüğünüzü her alanda geri kazandırmak istiyoruz.

Ön kapınıza, arka bahçenize, garaja ya da verandaya erişim merdiven kullanımı gerektiriyorsa, dış mekan merdiven asansörlerimiz sevdiğiniz ve kullanımı gereken dış alanları da yeniden erişilebilir hale getirir.

Ücretsiz broşür

Broşürünüzü bugün isteyin! Herhangi bir taahhüt gerektirmez.

Ücretsiz broşür

Şimdi isteyin

Ücretsiz teklifinizi hemen alabilirsiniz

Ücretsiz teklifinizi hemen alabilirsiniz

Dış mekan merdiven asansörü size neler sağlar?

Evinizin ister içeride, ister dışarıda bir noktasına  güvenli bir şekilde ulaşabileceğiniz bilmenin vereceği iç rahatlığını bir hayal edin. 40 yılı aşkın bir süredir merdiven asansörü üretiyoruz, bu sayede yetkinliğimizi mütemadiyen geliştirme olanağımız oldu. Sağlam ve dayanıklı dış mekan merdiven asansörümüz de bilhassa gurur duyduğumuz ürünlerimizden biridir.

Dayanıklı tasarım

Önünüzdeki engel ister birkaç basamak olsun, ister tam bir merdiven, dış mekan merdiven asansörü size gerçekten istediğiniz şeyleri yapmaya devam etme özgürlüğünü sunabilir.  Dış mekan merdiven asansörümüz, iç mekan merdiven asansörlerimizin en iyi özelliklerini, dış unsurlara dayanabilmek için ihtiyaç duyulan sağlamlık ve kullanışlılık ile bir araya getirerek size hareket özgürlüğü tanır ve evinizin duvarlarının ötesindeki dünyaya erişiminizi sağlar.

Güven veren mühendislik

Mühendislerimizin geliştirdiği rakipsiz test sistemiyle merdiven asansörlerimizin her bir bileşeni 25.000 iniş-çıkış yolculuğu için test edilmektedir. Bu sayede, önünüzdeki yıllarda evinizin dışındaki dünyaya erişiminizi mümkün kılmış oluyorsunuz. Dış mekan merdiven asansörünüz sağlıklı, aktif ve engelsiz bir geleceğe yatırımdır. Mühendislerimiz, dış mekan merdiven asansörlerimizde güvenlik ve rahatlığınızı temin etmek için şu özellikleri geliştirdiler:

  • Isıya ve soğuğa dayanıklılık: Aşırı sıcaklıklarda bile çalışma özelliği
  • Kullanışlılık: 2 uzaktan çağrı düğmesi mevcuttur. Üzerinde oturuyor olmadığınız zamanlarda, uzaktaysa merdiven asansörünü yanınıza çağırmak için düğmeye basmanız yeterlidir.
  • Sorunsuz kurulum: Merdiven asansörü, duvarlara değil basamaklara monte edilir. Merdivenleriniz hangi malzemeden yapılmış olursa olsun, merdiven asansörlerimizin kurulumu güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilir.
  • Güvenilir: Çünkü Stannah merdiven asansörleri akülüdür. Akü, emniyetli bir şekilde taşınmanızı sağladığından elektrik kesintisinde bile merdivenlerde asla yarı yolda kalmazsınız.
  • İncelik: Koltuk kullanılmadığı zamanlarda düzgün bir şekilde katlanır; bu sayede çok az yer kaplar. Ray, azami güvenliği temin etmek için merdiveninizin kenarlarına sağlam bir şekilde oturur, ayrıca çevresine uyumlu bir görünüm sunar.
  • Güvenlik: Uluslararası güvenlik yönetmeliklerine uygunluğunun yanı sıra, dış mekan merdivenlerimiz anahtarla kilitlenebilme özelliğine de sahiptir. Böylece sadece sizin kullanabileceğinizden emin olabilirsiniz. Ayrıca, dış mekan merdiven asansörlerimiz, engelleri tespit etmek için sensörlerle donatılmıştır. Yolunuza herhangi bir engel çıktığı takdirde, merdiven asansörünüz hemen yavaşça durur.
scroll left button

scroll right button

Ücretsiz fiyat teklifi isteyin