Merdiven asansörü fiyatları

Bir merdiven asansörünün fiyatı nedir?

Fiyat, ihtiyaçlarınızı hangi merdiven asansörünün karşılayacağına bağlıdır. Her ev farklı olduğundan, her bir merdiven asansörü de farklıdır. İki merdiven aynı olmadığı gibi, onları kullanmak isteyen kişiler de aynı değildir. İhtiyaçlarınıza ve evinize mükemmel şekilde uyan bir merdiven asansörü üretiyoruz.

Merdiven asansörü gerektiren merdivenin tipi:

Merdiven asansörünüzün fiyatı aşağıda belirtilenlere bağlıdır:

 • Rayın ne kadar uzun olması gerektiğine
 • Merdivenlerinizin düz mü yoksa döner tipte mi olduğuna
 • Merdiveninizde kaç dönüş olduğuna
 • Merdivenlerinizin dışarıda mı yoksa içeride mi olduğuna
 • Merdivenlerde kaç basamak bulunduğuna
 • Siz ve ihtiyaçlarınız için en uygun koltuğun hangisi olduğuna
 • Birden fazla kat merdiven çıkmak isteyip istemediğinize
 • Elektrikli dönme gibi ek özellikler isteyip istemediğinize
 • Merdiven asansörünün geçmesi gereken herhangi bir kapı olup olmadığına

Bu faktörlerden bazıları sizin seçiminize, diğerleri ise eviniz ve merdiveninize bağlıdır. Her iki durumda da, uzman danışmanlarımız tüm seçenekler konusunda size bilgi vermekten ve sizin için mükemmel olacak merdiven asansörünün fiyatını size bildirmekten mutluluk duyacaklardır. Bir keşif ziyareti randevusu alıp, sizin için mükemmel merdiven asansörü hakkında bilgi edinin. Danışmanlarımız, aradığınız tüm bilgileri size verebileceklerdir.

Ücretsiz fiyat teklifi isteyin

Merdiven asansörü geleceğinize yatırımdır.

Bir merdiven asansörü fiyatını taşınmanın yüksek maliyeti ile karşılaştırın. Merdiven asansörü, evinizde, komşularınız ve tanıdıklarınız arasında daha uzun süre kalabileceğiniz anlamına gelir. Enerjinizi merdivenlerden çıkıp inmek için kullanmak yerine, sizi mutlu eden şeylere saklayabilirsiniz.

Bugün başlayın, ücretsiz fiyat teklifi isteyin >

150 yılı aşkın bir süredir iş dünyasındayız ve 40 yıldan fazla süredir merdiven asansörü sektörünün lideriyiz. Deneyimlerimiz, en iyi ürünü üretmemize yardımcı olarak evinizde daha uzun süre güvende kalmanızı sağlıyor.

Merdiven asansörleri bazen lüks bir eşya olarak görülmektedir, fakat merdiven asansörünün olmadığı zamanlardaki yaşam kalitenizi değerlendirdiğinizde, ne kadar önemli bir ihtiyaç olduğunu görebilirsiniz.


KDV muafiyeti

Türkiye’de merdiven asansörleri yürürlükteki 3065 sayılı KDV kanununun 17-4/s maddesi uyarınca KDV’den müstesna olarak satılmaktadır.

Daha fazla bilgi edinin

AYRICALIKLI VE EKONOMİK SEÇENEKLER

Merdiven asansörü satın almayı düşünen çoğu kişi, öncelikle hem fiyat hem de kalite bakımından uygun olan seçenekleri araştırarak işe başlar. İşte bu aşamada size yardım edebiliriz: Stannah merdiven asansörleri, ürünlerimizin üretim sürecini baştan sona kontrol ettiğimizden, piyasadaki en yüksek kalitede ürünlerdendir. Bir dizi farklı seçenekle, geniş bir fiyat yelpazesinde merdiven asansörleri sunuyoruz. Bununla birlikte, asla kaliteden ödün vermediğimizden her zaman emin olabilirsiniz. Çünkü önceliğimiz sizin güvenliğiniz ve rahatlığınızdır. Gerçekten de, üst sınıf merdiven asansörlerimizle daha ekonomik olanlar arasında fark gözetmiyoruz, çünkü size mümkün en yüksek kaliteyi, en uygun fiyata sunmak istiyoruz. Hangi merdiven asansörünü tercih ederseniz edin, ürünümüzü olabildiğince güvenli ve rahat kılabilmek için tüm uzmanlığımızın ve araştırmalarımızın kullanıldığından emin olabilirsiniz. Üstelik merdiven asansörlerimiz, daha önce de belirttiğimiz gibi, evinizin dekorasyonuna uyum sağlayacak şekilde uyarlanabilen seçeneklerle sunulmaktadır.

Birinci sınıf sandalyeler stannah
scroll left button

scroll right button

İç mekan merdivenler için merdiven asansörlerimiz

Stannah Starla

Starla merdiven asansörü Stannah ürünleri arasında en fazla uyarlanabilme özelliğine sahip olan üründür. Hareket özgürlüğünüzü geri kazanmak için zarif bir seçenek!

stannah starla modeli

Stannah Siena

Siena en çok tercih edilen merdiven asansörümüzdür. Her eve, en dar merdivenlere bile, akıllıca, kullanışlı bir ilavedir.

stannah siena merdiven asansörü

Stannah Sadler

Oturmak sizin için sorun teşkil ediyorsa, çözüm Sadler: Kalça ve dizlerde esneklikleri sınırlı kullanıcılar için tasarlanmış merdiven asansörümüz.

dar merdivenler için stannah sadler
scroll left button

scroll right button

Gizli maliyetler içermeyen tek bir fiyat.

Merdiven asansörü alım sürecinizde hiçbir gizli maliyet yoktur. Teklifiniz, bize yapacağınız tek ödemeyi belirtir, bu da her şeyi kapsar. Ve her şey dediğimizde, keşif ziyaretinden, teslimat ve kuruluma, 5 yıllık garantinize kadar gerçekten de her şeyi kastediyoruz.


Bir merdiven asansörünün işleyiş maliyeti ne kadardır?

Merdiven asansörünüzün yıllık işleyiş maliyeti, elektrikli su ısıtıcınızınkinden daha azdır.


Merdiven asansörünün kurulum maliyeti nedir?

Sıfır!

Merdiven asansörünüzün üretiminin, işin sadece yarısı olduğunu düşünüyoruz. Hareket özgürlüğünüzü, ancak merdiven asansörünüzün yüksek eğitimli teknisyenlerimiz tarafından merdiveninize güvenli bir şekilde kurulumu tamamlandığında geri kazanırsınız. Bu nedenle kurulum, ücretsiz fiyat teklifinize dahildir. İşimizi yarım bırakmıyoruz. Kurulumu taşeronlara bırakmayıp kendimiz gerçekleştirerek merdiven asansörünüzün olabildiğince güvenli olacağını garanti edebiliyoruz. Fabrikamızda yaptığımız kalite kontrollerinin, evinize doğru bir şekilde taşınmasını sağlıyoruz. Hepsi bu kadarla da sınırlı değil. Ücretsiz fiyat teklifinizi aldığınızda, bu şunları içerir:

 • Sizin için mükemmel merdiven asansörünün ücreti
 • Merdiven asansörünüzün evinize hızlı ve temiz bir şekilde kurulumu
 • Telefonda veya yüz yüze ihtiyacınız olan tüm yardım ve tavsiyeler
 • Teknik destek hizmetini de içeren kapsamlı 5 yıllık garanti

Yaşam kalitenizi arttırmak istiyoruz. Bu yüzden size yanlış bilgi vermenin bize hiçbir getirisi olamaz. Tek fiyat. Tek ödeme.


İkinci el asansörü

Bir merdiven asansörü şirketi hariç başka birinden ikinci el merdiven asansörü satın almanızı önermiyoruz. Yenilenmiş Stannah merdiven asansörlerimiz tam aradığınız seçenek olabilir. Yeni bir merdiven asansöründen daha ucuz olan yenilenmiş seçeneklerimiz, evinizde güvende olmanızı sağlayarak, çok daha ucuza yine bir Stannah garantisi ile sunulmaktadır.


Ücretsiz teklifinizi hemen alın

Tam doğru olmayacağından merdiven asansörü için size internet üzerinden bir fiyat teklifi vermemekteyiz. Hareket kabiliyetinize ilişkin ihtiyaçlarınızı değerlendirmek ve size uygun tavsiyelerde bulunmak için sizinle bir araya gelmemiz gerekmektedir.

Ücretsiz fiyat teklifi isteyin