phone icon

0850 5150 222

Ücretsiz arama

Ofis adresi

ERİMAS İnşaat Mimarlik ve Asansör Sistemleri Tic. Ltd. Şti.

Şerifali Mah. Çetin Cad. Kıble Sok.

Plaza No:6/A,

Ümraniye/

İstanbul

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 9:00 - 18:00

Cumartesi: 10:00 - 15:00

Doğrudan bize ulaşabilirsiniz

Telefon numarası:: 0850 5150 222/0530 691 7070

Sosyal medya

Youtube

Stannah Merdiven Asansörleri - Türkiye

Türkiye’de neresinde olursanız olun, neye ihtiyacınız olursa olsun size yardım etmek için buradayız.

Bir Stannah merdiven asansörü satın almayı seçtiğinizde doğru kararı verdiğinizi bilmenizi isteriz.

Beklentilerin ötesinde müşteri hizmetleri sunmaktan her zaman gurur duyuyoruz. Bizimle güvende olduğunuzu bilmenizi isteriz, çünkü bir merdiven asansörü satın almanın getirdiği sınırsız özgürlüğü ve huzuru ancak o zaman tam anlamıyla yaşayabilirsiniz.

Güvenilir satıcımız, size özel ücretsiz tavsiyeler ve ücretsiz, hiçbir yükümlülük içermeyen bir fiyat teklifi ile size güvenebileceğiniz bilgiler sunar. Türkiye’nin her yerinde yardıma hazırız.

Bir merdiven asansörü satın almayı düşünüyorsanız, Stannah onaylı danışmanlarımızdan ücretsiz bir ev incelemesi randevusu almak için güvenilir satıcı firmamızı arayabilirsiniz. Danışmanlarımız merdivenlerinizi ölçüp eviniz için en iyi seçeneği size söyleyecektir. Bu aşamada, size ücretsiz, yükümlülük içermeyen bir fiyat teklif verirler. Seçeneklerinizi düşünmek için vaktiniz olacaktır. Kararınızdan emin olmanızı isteriz.

İster basit, ister karmaşık, herhangi bir sorunuz olduğu takdirde, sadece bir telefon uzağınızdayız. Size nasıl yardımcı olabileceğimizi bildirmeniz yeterlidir.

Bir şirket olarak daima daha verimli olmak ve kendimizi geliştirmek için çalışıyoruz. Bu nedenle, herhangi bir öneri veya geri bildiriminiz varsa, bizi arayabilir veya mesaj gönderebilir ve ne düşündüğünüzü bizimle paylaşabilirsiniz. Görüşlerinizi duymak bizi memnun edecektir.

  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden