Ekipman seçeneklerimiz


döner merdivenlerde merdiven asansörü kullanmamerdivenlerde merdiven asansörü için boşlukmerdiven asansörü sandalye modeli sienamerdiven asansörü sandalye modeli sadler
Diğer modeller
>

Döner merdivenler için merdiven asansörü
Merdivenlerinizin şekline uyacak şekilde yapılan merdiven asansörleri

Merdiveninizin şekli ne olursa olsun, evinizin tamamının kullanımını ve hareket özgürlüğünüzü geri kazanın.

Merdivenleriniz için uygun olan çözüm döner merdiven asansörü mü? İster tek bir dönüş ister bir veya birçok kıvrım bulunsun, merdiveniniz ister tek ister üç katlı olsun, size bağımsızlığınızı geri kazandıracak merdiven asansörünü kurabiliriz.

Ücretsiz broşür

Broşürünüzü bugün isteyin! Herhangi bir taahhüt gerektirmez.

Ücretsiz broşür

Şimdi isteyin

Ücretsiz teklifinizi hemen alabilirsiniz

  • Formu doldurup gönderdikten sonra uzman danışmanımız sizinle iletişime geçecektir.
  • Size özel çözüm önerileri ve evinizde ücretsiz keşif hizmeti sunacağız.
  • Keşif ve danışmanlık hizmetimiz ücretsiz olup, size en doğru merdiven asansörünü önerebilmemiz açısından önemlidir.
  • Bu sürecin sonunda size özel fiyat teklifimizi sunacağız.
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden

Ücretsiz teklifinizi hemen alabilirsiniz

Sağlığınıza yatırım yapın

Döner tip merdivenlerinize uygun bir merdiven asansörü satın aldığınızda, önünüzdeki yıllar için sağlığınızı düşünmüş, kendinize ve sevdiklerinize daha fazla iç rahatlığı sağlayan, sağlıklı ve aktif bir gelecek planı yapmış olursunuz. Merdiven asansörlerimiz, dayanıklılıklarını uzun yıllar koruyacak şekilde üretilmiştir. Dolayısıyla, uzun yıllar kendi evinizde güvende olacağınızı bilebilirsiniz.

Merdivenlerim bir döner merdiven asansörüne uygun mu?

Merdivenlerinizde bir dönüş mevcutsa, uygun olduğunu güvenle söyleyebiliriz.

 • Merdivenleriniz ister dik ister dar, uzun veya kısa olsun
 • İster metal ister ahşap, beton veya fayanstan yapılmış olsun
 • Merdivenlerinizde bir kapı veya radyatör gibi engeller bulunuyorsa da
 • Merdivenlerin üstünde veya altında açık bir sahanlık olmasa bile
 • Merdivenlerinizin ortasında bir sahanlık varsa, merdiven farklı katlara uzanıyorsa ya da sarmal bir merdiven ise de

Evinize uyacak bir merdiven asansörü üretebiliriz.

Size özel yapım

Stannah kıvrımlı raylar, size ve evinize mükemmel uyum sağlayacak şekilde ölçüye özel üretilir. Merdiven asansörünüzü üreten mühendisler siparişinizde adınızı görür ve ürününüzün herhangi bir parçasına size mahsus müşteri numaranızı yapıştırdıklarında, asansörün hayatınızda yaratacağı farkı göz önünde bulundururlar. Çalışanlarımız için siz asla üretim hattında sıradan bir numaradan ibaret kalmazsınız; zira ürettikleri asansör, bilhassa siz ve eviniz için geliştirilmiştir. Siz, merdivenleriniz ve ihtiyaçlarınızla, ürettiğimiz rayı kişiselleştirmiş olursunuz. Ekibimiz, ürettiği her bir rayla gurur duymaktadır.

Eklediğimiz küçük detayların her biri, merdiven asansörünüzü kaygılanmadan kullanabilmenizi sağlar.

Nerede olursanız olun, bir telefon kadar yakınız

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, merdivenlerinizin ölçümleri tamamlandıktan sonra ölçüler doğrudan raylarınız için çalışmaların başlayacağı fabrikamıza gönderilir. Tüm asansörlerimiz, AB’de, en sıkı sağlık ve güvenlik yönetmeliklerine uygun olarak üretilmektedir.

Döner merdivenlere uygun merdiven asansörü modellerimizi inceleyin.

Merdivenleriniz için sunduğumuz farklı Stannah merdiven asansörü modellerine bir göz atıp ihtiyaçlarınıza en uygun modeli bulabilirsiniz.

Ya da, tercih ettiğiniz takdirde size ücretsiz olarak broşürümüzü gönderebiliriz.

Ya da, tercih ettiğiniz takdirde size ücretsiz olarak broşürümüzü gönderebiliriz.

Döner Merdiven Asansörlerimizin Temel Özellikleri

40 yıldan uzun süredir merdiven asansörü üretiyoruz. Bu sayede, merdiven asansörlerimizi olabildiğince güvenli ve konforlu hâle getirecek şekilde devamlı olarak geliştirme ve ürünlerimize incelik kazandırma fırsatımız oldu. Ne de olsa asıl farkı yaratan, küçük ayrıntılardır.

GÜVENLİK, TEMEL ÖNCELİĞİMİZDİR

Her bir döner merdiven asansörü, kullanımı kolay emniyet kemerine ve güvenlik sensörlerine sahiptir. Emniyet kemerinizi rahatça takabilir ve yoluna herhangi bir engel çıktığı takdirde asansörünüzün yavaşça duracağından emin olabilirsiniz.

stannah güvenlik sensörleri

ÇABUK KURULUM

Rayınız size gönderilmeden önce kurulur ve test edilir. Bu şekilde kurulumcular evinize gelmeden önce, ürününüzün parçalarının sorunsuzca yerlerine oturduğundan emin olmuş oluruz, bu da kurulum sürecini hızlandırır.

hızlı kurulum

SARSINTISIZ SÜRÜŞ

Elektrikli motoru, merdiven asansörünüzü merdivenlerde aşağıya ve yukarıya sarsıntısızca taşır. Duruş, kalkış ve hızlanma aşamalarını yumuşak bir biçimde gerçekleştirir ve asla sarsmaz; bu şekilde bel bölgesinde olası incinmelerinden korunmuş olursunuz.

merdivenlerde daha rahat hareket eden asansör

RAHATLIĞINIZ GÖZETİLEREK TASARLANMIŞTIR

Tüm koltuklarımız dolguludur. Koltuğun oturma ve sırt kısımları her bir kullanımdan memnun kalmanız için yumuşaktır. Büyük fark yaratan küçük ayrıntıların hepsini düşündük.

konfor için stannah tasarımı

ÇOK SAYIDA SEÇENEK

Merdiven asansörünüzün merdivene oturmasını sağlayan parça ray olsa da, ihtiyaçlarınızı karşılayacak olan kısım koltuktur. Farklı koltuklardan, kumaş ve renk seçeneklerine, merdiven asansörünüzü size özgü olacak hâle getirebilirsiniz.

DAHA AZ YER KAPLAMA

Merdivenlerinizin ölçüleri, ortaya çıkardığımız rayın her bir kıvrıma yakınen uyum sağlayabilmesini mümkün kılacak şekilde titizlikle alınır. Bu da merdivenleri kullanacak diğer bireylerin rahatlıkla hareket edebilmesi için daha fazla alan sağlar.

scroll left button

scroll right button