Stannah – Türkiye’nin her yerinde rekabetçi fiyatlarda kaliteli merdiven asansörleri sağlıyor.

Çünkü amacımız hayatı sizin için kolaylaştırmaktır.

Stannah’nın temelleri, Joseph Stannah’nın 1867 yılında Londra’da vinç ve yük asansörü yapımı işine girişiyle atıldı. Müşterilerine o günlerde de verimli bir hizmet sunan kurucumuz, geçen yıllar içinde küçük şirketinin dünyaca ünlü bir işletmeye dönüşeceğini muhtemelen tahmin edemezdi.

Oysa ki biz, bunca yıldan sonra, hâlâ temel değerlerini hiç yitirmemiş olan bir aile şirketiyiz. Bugün beşinci nesil, Stannah kurulurken ortaya koyulan değerleri muhafaza etmeye her zamankinden daha da kararlı.

Ayrıca ana odağımız hâlâ sizsiniz; müşterilerimiz.  Evinizin içinde ve dışında özgürlük ve güvenliğin zevkine varmanızı sağlamaktan büyük gurur duyuyoruz. Bize güvenebileceğinizi bilmenizi istiyoruz; üstelik hedefimiz bunun tek nedeninin size birinci sınıf bir merdiven asansörü sunmamız da olmaması. Bu yüzden özverili ekibimiz müşterilerimizle uzun süreli ilişkiler kuruyor. Merdiven asansörünüzün yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamak için bize her ihtiyacınız olduğunda yanınızdayız. Zaman değişirken biz hep ileriye gittik ve şimdi de durmuyoruz! Çevremizdeki dünya geliştikçe ve değiştikçe, biz de gelişiyor ve değişiyoruz. Odağımız, geleceğe ve karşımıza çıkan yeni taleplere ya da zorluklara cevap verebilmek için nasıl gelişebileceğimiz sorusuna sıkı sıkıya bağlı. Hayatınızı elimizden gelen her şekilde daha rahat bir hâle getirmek istiyoruz; özenli hizmetimiz ve kaliteli merdiven asansörlerimizin bunu gerçekleştirdiğini de biliyoruz.

Stannah hakkında daha fazla bilgi edinin

Uzun zamandır iş dünyasındayız, bu da bize iş yapma yöntemlerimizi mükemmelleştirme olanağı sağladı. Çalışma şeklimiz hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

neden stannah'ı tercih etmelisiniz

Neden Stannah’ı tercih etmelisiniz

Sektördeki 151 yılımız, bize ürettiğimiz asansörler ve hizmet verdiğimiz insanlar hakkında birçok şey öğretti. Bu da ancak, mümkün olan en iyi hizmeti sağlayabilmemiz için sizi, isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı tanımamızla gerçekleşti.

Daha fazlasını öğrenin >

Ödüller ve Akreditasyonlar

Bir işletme olarak çok yönlü performansımıza verilen ödüllere ve akreditasyonlara göz atabilirsiniz. En iyi hizmeti yalnızca her alanda üstün olduğumuz takdirde sağlayabileceğimizi biliyoruz, o yüzden de tam olarak bunu hedefliyoruz.

Daha fazlasını öğrenin >

nasıl satın alınır

Nasıl satın alınır

İşleri olabildiğince kolaylaştırmak istiyoruz, bu yüzden sürecimizi üç basit adıma böldük. Hareket özgürlüğünüzü geri kazanmanızda en iyi seçeneğin ne olduğunu tespit etmek için yalnızca bu 3 adıma ihtiyaç duyacaksınız.

Daha fazlasını öğrenin >

scroll left button

scroll right button

Güvenebileceğiniz Bir Şirket

Stannah yolculuğunuzun daha başında, yardıma hazır danışmanlarımızla tanışacaksınız. Aradığınızda, ihtiyaçlarınızı karşılayacak en iyi merdiven asansörü konusunda tavsiyelerde bulunmaktan mutluluk duyacaklardır; tabii ücretsiz olarak. Daha sonra teknisyenlerimiz merdiven asansörünü kuracaklardır. Çalışmalarını hızlı ve temiz bir şekilde gerçekleştirirler ve çok kısa süre içinde merdiven asansörünüzü ve hareket özgürlüğünüzü geri kazanmış olursunuz.

Çayınızı hazırladığınız kadar kısa sürede, ücretsiz bir fiyat teklifi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sürecimiz hızla ilerleyecektir. Evinizin tamamından zevk almaya başlamak için daha fazla beklemeyin.

Merdiven Asansörlerimiz

Artık hayatınızı daha kolay hâle getirmek için size özel tasarlanabilen merdiven asansörü ve ilave seçeneklerine sahipsiniz. Merdivenleriniz ister düz, ister döner ya da dış mekânda olsun fark etmez; ihtiyacınız olan çözüme bizimle ulaşabilirsiniz. Merdivenleri endişe veya korku duymaksızın özgürce kullanma olanağına sahip olduğunuzu hayal edin!

Hangi merdiven asansörünü seçerseniz seçin, size konfor ve stili bir arada sunuyoruz.

Konfor dediğimizde, sadece yastıklı dolgu malzemesi değil, aynı zamanda kullanışlı günlük özellikleri de kastediyoruz. Stil dediğimizde ise, merdiven asansörünüzün şık bir görünüme sahip olduğunu vurguluyoruz; bu da koltuğunuzu evinizin dekorasyonuna uyarlayabildiğiniz için kesinlikle mümkün. Merdivenlerinizde ne kadar doğal göründüğüne ve katlandığında ne kadar az yer kapladığına şaşıracaksınız. Daha önce onsuz idare etmeye çalıştığınıza inanamayacaksınız.

Stannah, Türkiye’de Erimas Asansör Sistemleri tarafından temsil edilmekten gurur duymaktadır

Erimas Asansör Sistemleri Hakkında

Türkiye’nin her neresinde olursanız olun, ihtiyaç duyduğunuz her yerde, Erimas Asansör Sistemleri yanınızdadır. Yardıma hazır, güvenilir ekibi, sizin rahat hareket etmenize katkıda bulunarak şirketimizi her gün gururlandırmaktadır. Ekibimiz, temsil etmekten gurur duyduğumuz Stannah ailesi değerlerini paylaşmaktadır ve Stannah’da istenen ve siz müşterilerimizin bir ekipte aradığı her şeyi sağladıklarını kanıtlamışlardır.

Kendiniz de inceleyebilirsiniz. Merdiven asansörünüzün ne kadar hızlı kurulabildiğini görmek için onları hemen arayabilirsiniz.