Merdiven Asansörü Mühendisliği, daima gelişen bir alandır

Biz de piyasadaki en iyi merdiven asansörünü üretmek için kendimizi daima geliştiriyor ve yeniliyoruz.

Stannah fabrikasında, araştırmacılarımız merdiven asansörünüzden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamak için mühendislerimizle yakınen çalışıyorlar.

Stannah Merdiven Asansörü Mühendisliği

Yaşamınızı olabildiğince rahat bir hâle getirmek için merdiven asansörünüz üzerinde özenle çalışıyoruz. Nasıl mı?

  • Bağımsız bir şirket olduğumuz için yeniliğe yatırım yapma özgürlüğüne sahibiz. Dolayısıyla, mühendislerimizden birinin size daha fazla güvenlik veya rahatlık sunacağını düşündüğü bir fikri olduğunda, bu fikri derinlemesine araştırabiliyoruz.
  • Bir aile şirketi olarak standartlarımızın yönetmeliklerdeki gerekliliklerin ötesine geçtiğine her zaman eminiz. İş kalitesi yönetimi ile Sağlık ve Güvenlik yönetimi alanlarında ISO sertifikaları sahibi olmamızın yanında, İngiliz Sağlık Hizmetleri Meslek Odası (British Healthcare Trades Association) de, müşteri hizmetlerimizin tüm yasal yükümlülüklerden daha da fazlasını sunmasını temin etmektedir.
  • Her merdiven asansörünü kendimiz ürettiğimiz için sağlam ve güvenli olduğuna dair size söz verebiliriz. Kalite kontrolümüz bunu sağlamaktadır. Bu ayrıca, sadece en güvenli malzemeleri kullandığımız anlamına gelir.
  • Merdiven asansörlerimiz peş peşe 25.000 iniş-çıkış için test edilir, tabii bu sayılar sadece minimumdur. Stannah merdiven asansörleri, dayanıklılıklarını onlarca yıl koruyacak şekilde üretilmiştir.
  • Merdiven asansörlerimizin üretiminde sadece en iyi iş uygulamalarına yer verilmektedir. Çalışanlarımıza, işlerinde uzman olana kadar eğitim veriyoruz.
  • İlave özellikler. Artık sattığımız her merdiven asansöründe ergonomik bir emniyet kemeri de bulunuyor. Tek elle takılabilen emniyet kemeri sayesinde, merdivenden inerken daha da güvende olursunuz.

İşimizin birincil prensibi size daima en yüksek seviyede hizmet verdiğimizi bilmektir. Sürecimizin her adımı, sizi evinizde güvenli ve rahat kılma hedefine ulaşmak için titizlikle denetlenmektedir. Bu doğrultuda, merdiven asansörlerimizi özel ihtiyaçlarınıza göre nasıl özelleştirdiğimizi öğrenmek için bizi arayabilirsiniz.