Stannah Merdiven Asansörleri - merdiven asansörü imalatında dünya lideri.

Sektörde bulunduğumuz bir buçuk asır,
bize ürettiğimiz asansörler ve hizmet verdiğimiz insanlar hakkında birkaç şey öğretti.

150

yılı aşkın süredir insanların hayatlarını kolaylaştırdık

Dünya çapında yaklaşık

750.000

kişiye bağımsızlıklarını geri kazandırdık

Sağlık ve Güvenlik uygulamalarımız için art arda

10

ödül kazandık

Stannah ailesi değerleri

Bir aile şirketi olduğumuz için, değerlerimiz temsil ettiklerimizin önemli bir parçasıdır. Paydaşlara bağlı olmadığımız için, tüm kararlarımızı kendimiz alabiliyoruz ve önceliğimizin siz olduğunu bilmenizi isteriz. Buna kendiniz de bakabilirsiniz. Buy with Confidence Scheme, İngiliz Sağlık Hizmeti Ticaret Birliği ve Which? Trusted Traders’ın üyesi olmaktan gurur duyuyoruz. Tüm bu organizasyonlar, adil ticareti, beklentilerin üstündeki müşteri hizmetlerini ve müşteri puanlarını takdir etmekte ve ödüllendirmektedir. Bizden ne bekleyebileceğinizi görmek için bu organizasyonların web sitelerindeki puanlarımıza göz atın.

stannah eski fotoğraf

Size piyasadaki en iyi merdiven asansörünü sunuyoruz

İşimizi dünyada 5 kıtaya yayılmış 40’ın üzerinde ülkeye taşıyabilmemizin bir nedeni var. Hem sizin hem de kendi yüksek beklentilerimizi karşılayan mükemmel bir ürün sunmaktan gurur duyuyoruz. Kaliteden emin olabiliriz çünkü şirketimizin bünyesindeki mühendislerimiz, merdiven asansörlerimizin her parçasını kendi fabrikalarımızda üretiyor. Bu sadece en kaliteli malzemeleri ve en güvenli iş uygulamalarını kullandığımız anlamına geliyor, tüm süreci kendimiz kontrol ediyoruz. Bunun sonucu, uzun yıllar boyunca hareket etmenizi sağlayarak, zamanın testine dayanacak sağlam ve dayanıklı bir merdiven asansörüdür.

stannah ilk merdiven asansörü

Paranızın karşılığını almak için

Bir Stannah merdiven asansörü, aradığınız iç rahatlığını size verir. Her bir merdiven asansörünü tasarlayıp ürettiğimizden, olabildiğince güvenli olduğunu biliyoruz. Stannah Merdiven Asansörünü uzun yıllar kullanabileceksiniz, çünkü mümkün olan en yüksek kaliteye yatırım yapıyorsunuz. Evinizde uzun yıllar boyu güvende ve rahat olacağınızı bilmek kendinizi harika hissettirecektir. Sadece merdiven asansörünüz için ödeme yaparsınız. Ancak her yeni merdiven asansörü ile ayrıca ücretsiz (hızlı ve temiz) kurulum ve 5 yıl ücretsiz garanti alırsınız. Bizce bu iyi bir anlaşma.

merdiven asansörü starla üstte

Tavsiye için güvenebilirsiniz

Bir merdiven asansörü her gün satın alınan bir şey olmadığından, istediğiniz merdiven asansörüne karar vermek için nereden başlayacağınızı bilmiyor olabilirsiniz. Bu yüzden size koşulsuz ücretsiz danışmanlık ve ücretsiz bir fiyat teklifi sunuyoruz. İhtiyaçlarınıza uygun olan en iyi ürünü aldığınızdan emin olmanızı istiyoruz, bu yüzden size asla bizden satın almanız için baskı yapmıyoruz. Bundan en iyi şekilde yararlanabilir, bizi arayabilir ve bilmeniz gereken her şeyi bize sorabilirsiniz. Personelimiz, aradığınız tavsiyeyi size sağlayabilecek şekilde eğitilmiştir. İster telefonla ister ev ziyaretinde olsun, size karşı her zaman dürüstüz.

Size Özel Hizmet İçin

Telefonda size özel tavsiyeler vermemizden, temsilcilerimizden birinin evinizi ziyaret etmesine kadar, hizmetlerimizi size ve ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde uyarlıyoruz. Ev ziyaretiniz sırasında, danışmanımız merdivenlerinizin her bir milimetresini ölçer ve size tüm seçeneklerden bahseder; koltuk, döşeme ve ek özellikler gibi seçenekler. En iyi seçeneğin ne olduğu konusunda mutabık kaldıktan sonra, danışmanımız sizin için mükemmel olan merdiven asansörü için size özel bir teklif verecektir. Ancak endişelenmenize gerek yok, bizden satın almanız için size baskı yapmıyoruz, sadece bilinçli bir karar verebilmeniz için tüm bilgiye sahip olmanızı istiyoruz.

stannah kişiselleştirilmiş hizmet
scroll left button

scroll right button