0850 5150 222

Ücretsiz arama

Dünya Çapında Stannah

Küresel Bir Aile.

Müşterilerimizi böyle görüyor, onları önemsiyor ve onlara en iyi yaşam kalitesini sunmak istiyoruz. Bunun da ancak kendi evlerinde tamamen bağımsız olmanın rahatlığıyla elde edilebileceğine inanıyoruz. Dünya çapında 750.000’den fazla kişiye bu özgürlüğü verdik ve bunu hep sürdürmek istiyoruz. Bunu nasıl yaptığımızı görmek için okumaya devam edin.

OKUMAYA DEVAM EDİN

150 yıldan uzun süredir sağlam adımlarla ilerliyoruz

Joseph Stannah’nın 150 yıldan uzun bir süre önce kurduğu aile şirketi Stannah ve değerleri, bugün dünyanın dört bir yanına yayılmış hâlde. Asansörlerimizin Avrupa’da üretilmesine rağmen, ürünlerimizi 5 kıtadan 40 farklı ülkeye taşıdık. Her geçen gün daha fazla müşteriye ulaşarak onların yaşam kalitesini yükseltiyor ve hareket özgürlüklerini artırmalarına yardımcı oluyoruz. Dünya çapında 1 numaralı merdiven asansörü sağlayıcısı olmaktan gurur duyuyoruz, çünkü bu daha fazla insanın evlerinde daha uzun süre rahatlık ve güvenlik içinde yaşamasına katkı sağlayabildiğimiz anlamına geliyor. Merdiven asansörü tasarımı söz konusu olduğunda yenilikçi ve lideriz. Sektörde öğrendiğimiz her şeyi ürünlerimize yansıtıyoruz; bu sayede siz de yılların deneyiminden tam olarak yararlandığınızı biliyorsunuz. Şirketimiz büyürken aile değerlerimiz gücünü korudu. Dolayısıyla hâlâ her zaman sunduğumuz yüksek kaliteli hizmeti sağlıyoruz. Hâlâ bir aile şirketi olduğumuzdan, müşterilerimizin daima temel önceliğimiz kalmasını temin edebilmekteyiz. Ve ilk günlerdeki gibi, kendimiz için en yüksek standartları koyabilmekte ve bu standartlara ulaşabilmekteyiz.

Asansör sektöründe 150 yılı aşan deneyimimiz bize şunların önemini öğretti:

scroll left button

scroll right button

Daha fazla bilgi isterseniz bizi arayın. Tüm sorularınızı yanıtlamaktan ve tıpkı dünyanın dört bir yanından binlerce kişi için yaptığımız gibi hayatınızı nasıl kolaylaştırabileceğimizi anlatmaktan mutluluk duyarız.