Merdiven Asansörünüz için Ücretsiz Fiyat Teklifi

Keşif ziyaretinin sonunda ücretsiz fiyat teklifiniz verilir. Bu, herhangi bir taahhüt gerektirmeyen bir fiyat teklifidir.

Keşif ziyareti sadece ve sadece tek bir amaç için gerçekleştirilmektedir: Sizi ve evinizi tanımak. Böylece size bir merdiven asansörüne ihtiyacınız olup olmadığını söyleyebilir ve hangi merdiven asansörünün sizin için doğru tercih olacağına dair gerekli bilgileri verebiliriz.

Teklifiniz neleri kapsar?

Teklifiniz evinize yaptığımız ücretsiz keşif ziyaretinin sonunda verilir. Danışmanlarımız genellikle sizinle bir saat kadar bir zaman geçirirler. Bu da onlara aşağıdakileri gerçekleştirme olanağı tanır:

Merdivenlerinizin ölçümü

Merdivenlerinizin ölçümü

Merdivenlerinizin ve olası engellerin tam ölçülerini, en yakın milimetre değerine göre ölçen ileri teknolojiyi kullanarak titizlikle alırız.

Hareket kabiliyetinizin değerlendirilmesi

Hareket kabiliyetinizin değerlendirilmesi

Sizi tanıyıp hareket kabiliyetinizi sınırlayan sebepleri öğrenmeye çalışırız. Size aradığınız rahatlık ve güvenliği sunacak mükemmel merdiven asansörünü saptamamızın tek yolu budur.

Size önünüzdeki tüm seçenekler gösterilir

Size önünüzdeki tüm seçenekler gösterilir

Merdiven asansörünüzün tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacağından emin olmak için, tüm güvenlik ve konfor seçeneklerini size gösteririz. Evinizin dekorasyonuna uyum sağlaması için koltuğun rengini bile seçebilirsiniz.seçeneklerini size gösteriyoruz. Koltuğun rengini evinizin dekoruna uyacak şekilde bile seçebilirsiniz.

Size son bir fiyat verilir

Size son bir fiyat verilir

Size, sizin için mükemmel olan merdiven asansörü için bir fiyat teklifiveririz.

Bu, size ve evinize en uygun merdiven asansörü için ücretsiz bir tekliftir. Size verebileceğimiz tüm bilgiler için gereken süre boyunca danışmanımız sizinle kalacaktır. Aşağıdakiler için yeterli vaktiniz olacaktır:

  • Katalogları incelemek
  • Dilediğiniz takdirde ilgili videoları izlemek
  • Koltuk seçeneklerine bakmak
  • Ek özellikler hakkında konuşmak
  • Dekorunuza en iyi uyan döşemeye karar vermek
  • Bir Stannah merdiven asansörünün, piyasadaki diğer tüm merdiven asansörlerinden farklı olarak hangi özelliklere sahip olduğunu öğrenmek

Tüm sorularınızı cevapladıktan sonra, ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde tasarlanmış bir merdiven asansörü için size hemen orada ücretsiz bir fiyat teklifi vereceğiz.

Bu şekilde, gereken bilgilere ulaşmış, danışmanımızın sizi dinlemeye zaman ayırdığını biliyor ve dolayısıyla artık karar vermeye hazır olacaksınız. Size tam olarak neler sunabileceğimizi ve bir Stannah merdiven asansörünün evinizde daha kolay hareket etmenize nasıl yardımcı olabileceğini anladığınızda verilen teklifimiz, merdiven asansörünüzü ve diğer her şeyi kapsar. Herhangi bir gizli masraf, yahut bir kurulum masrafı yoktur.

Herhangi bir gizli masraf, yahut bir kurulum masrafı yoktur.

Neden internet üzerinden bir teklif vermediğimizi merak ediyor olabilirsiniz. İşte nedeni budur. Bu şekilde, size özel yapılmış merdiven asansörü için gerçekçi ve doğru bir teklif verebiliriz.

Merdiven asansörü satın almak büyük bir karardır.

Seçeneklerinizi düşünün. Hazır olduğunuzda (ister ev ziyareti sırasında ister daha sonra), kendiniz için doğru kararı verdiğinizi biliyor olacaksınız. Bizi arayın, hazır olduğunuzu bildirin, sonra da arkanıza yaslanın ve kısa bir süre sonra merdivenlerinizde zahmetsizce ilerleyeceğinizi bilerek rahatlayın. Çok kısa bir süre içinde, kurulum ekibimiz merdiven asansörünüzün montajını gerçekleştirecektir. Fakat bu arada, başka sorularınız varsa, bizi her zaman arayabilirsiniz. Bunlar ek özellikler hakkında (sipariş vermeden önce, örneğin elektrikli dönüş gibi özellikler hakkında, fikrinizi her zaman değiştirebilirsiniz) veya kurulum hakkında sorular olabilir. Her ne olursa olsun, içinizi rahatlatmak için buradayız. Ücretsiz fiyat teklifi isteyin