Ekipman seçeneklerimiz


düz merdivenler için merdiven asansörüdar merdivenler sorun değilmerdivenleri tırmanmanın güvenli yolustannah siena folds awaymerdiven asansörü için uzaktan kumanda
Diğer modeller
>

Düz Merdivenler için Merdiven Asansörleri

Merdivenlerinizde hareket etmenin pratik ve zarif bir yolu olan düz tip bir merdiven asansörü sizi merdiveniniz üzerinde zahmetsizce yukarıya ve aşağıya taşır.

Yeni merdiven asansörünüz sayesinde, merdivenleriniz bir engel teşkil etmekten çıkar, aksine sizin için yeniden evin bir parçası olur. Evinizde güven içinde ve serbestçe dolaşabilir, böylece evinize adeta yeniden kavuşursunuz.

Ücretsiz broşür

Broşürünüzü bugün isteyin! Herhangi bir taahhüt gerektirmez.

Ücretsiz broşür

Şimdi isteyin

Ücretsiz teklifinizi hemen alabilirsiniz

  • Formu doldurup gönderdikten sonra uzman danışmanımız sizinle iletişime geçecektir.
  • Size özel çözüm önerileri ve evinizde ücretsiz keşif hizmeti sunacağız.
  • Keşif ve danışmanlık hizmetimiz ücretsiz olup, size en doğru merdiven asansörünü önerebilmemiz açısından önemlidir.
  • Bu sürecin sonunda size özel fiyat teklifimizi sunacağız.
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden

Ücretsiz teklifinizi hemen alabilirsiniz

Geleceğinize yatırım yapın

Bir merdiven asansörü, size hareket özgürlüğünüzü geri kazanmak için tam da ihtiyaç duyduğunuz şeyi sunabilir; üstelik uzun vadeli olarak! Merdiven asansörlerimiz dayanıklılıklarını uzun yıllar koruyacak şekilde üretilmiştir. Bu nedenle, merdiven asansörü ile geleceğinize yatırım yaparak kendi evinizde daha uzun süre kalmanızı sağlayacak bir seçimde bulunmuş olursunuz. Ayrıca sevdiklerinize de kendi evinizde güvende olduğunuzu bilmenin verdiği iç rahatlığını sağlarsınız.

Merdivenlerim düz bir merdiven asansörü için uygun mu?

Pek çok durumda, evet uygundur. Merdiven asansörünü neredeyse her düz merdivene kurabilmekteyiz:

 • Merdivenin iki yanından herhangi birine, hangi tarafa daha iyi uyuyorsa, ona yerleştirilebilir.
 • Üretim sınırları dahilinde en uzun merdivenlere dahi kurulabilir ve merdivenlerinizi sorunsuzca kullanabilirsiniz.
 • Merdivenin en üstünde veya altında bir radyatör veya kapı olsa dahi, geri çekilebilir rayımızla, merdiven asansörünüzü evinize uyarlayabiliriz.

Güvende olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı

Bir Stannah merdiven asansörü, yenilikçi özellikleri ve modern tasarımı ile gerçekten de öne çıkar. Evinize ve ihtiyaçlarınıza kusursuz uyum sağlar.

Merdiven asansörünüzü her kullanmak istediğinizde, koltuğu ve kol desteklerini aşağı doğru çevirmeniz yeterlidir. Ayak tablasını aşağı çevirmek için isterseniz kullanımı kolay kontrol kolunu kullanabilirsiniz, ya da ayak tablasının koltuğunuza eklenmesini tercih ediyorsanız, bir koltuk bağlantısı edinebilirsiniz. Bu şekilde, merdiven asansörünüzün koltuğunu aşağı doğru çevirdiğinizde, ayak tablası da otomatik olarak aşağıya döner.

Ayrıca kendinizi daha güvende hissetmenize yardımcı olacağını düşünüyorsanız, merdiven asansörünüze otomatik döner koltuk seçeneğini de ekleyebilirsiniz. Merdivenlerin üst kısmına geldiğinizde, koltuk otomatik olarak istediğiniz yöne dönebilir ve doğrudan üst kattaki sahanlığa inmenizi sağlayabilir. Bu sayede koltuk sizinle merdivenleriniz arasında bir engel oluşturarak geriye doğru düşmenizi engeller ve kalkarken kendinizi daha güvende hissetmenizi sağlar.

Bir telefon kadar yakınız

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, her parçası AB içinde, en sıkı sağlık ve güvenlik yönetmelikleri uyarınca üretilmiş bir merdiven asansörüne sahip olacağınıza emin olabilirsiniz.

Düz merdivenler için tüm merdiven asansörü modellerimizi inceleyebilirsiniz.

Merdivenleriniz için sunduğumuz farklı Stannah merdiven asansörü modellerine bir göz atarak hangi modelin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu belirleyebilir, hatta kendi ideal merdiven asansörünüzü tasarlayabilirsiniz.

Ya da, tercih ettiğiniz takdirde size ücretsiz olarak broşürümüzü gönderebiliriz.

Ya da, tercih ettiğiniz takdirde size ücretsiz olarak broşürümüzü gönderebiliriz.

Düz Merdiven Asansörlerimizin Faydaları

Kırk yılı aşkın süredir merdiven asansörü üretiyoruz. Bu da bize merdiven asansörlerimizi, piyasada mevcut en güvenli ve en rahat ürünler hâline getirecek şekilde mükemmelleştirme fırsatını tanıdı.

İNŞAAT İŞİ GEREKTİRMEZ, DAĞINIKLIK YARATMAZ

Çünkü merdiven asansörlerimiz duvarlarınıza değil, merdiveninizin basamaklarına monte edilir. Bu da azami güvenliğin yanı sıra, evinize mümkün en az hasarı temin eder. Ayrıca kurulumun kısa sürede tamamlanmasını sağlar.

merdivenlerdeki raylar

İNCE RAY PROFİLİ SAYESİNDE DAHA AZ YER KAPLAR

Raylarımız tahmin ettiğinizden incedir. Basamaklarınızın üzerinde dikkat çekmez ve başka herkesin merdiveninizi rahatlıkla kullanabilmesi için yeterli alan bırakır.

narrowest stairlifts on market

HIZLI TESLİMAT VE KURULUM

Stannah, önde gelen bir merdiven asansörü üreticisi olarak, kırkı aşkın ülkeye merdiven asansörü sağlamaktadır. Merdiven asansörünüzün siparişini verdiğinizde, kısa sürede size ulaşacağından emin olabilirsiniz. Ayrıca çoğu durumda, kurulum herhangi bir inşaat işi gerektirmeden, bir günden kısa sürede tamamlanır.

merdiven asansörünüz bir günden az sürede kurulur

İHTİYAÇLARINIZI KARŞILAMAK ÜZERE TÜMÜYLE SİPARİŞE GÖRE UYGULANIR

Ray merdiveninize sorunsuzca uyarken, koltuk da ihtiyaçlarınızı tümüyle karşılamalıdır. Evinizde azami rahatlığa sahip olmak için ihtiyacınız her ne ise, biz sizin için büyük bir fark yaratacak küçük ayrıntıları gerektiği şekilde uyarlarız.

tamamen özelleştirilebilen merdiven asansörü

EVİNİZE UYUM SAĞLAMAK ÜZERE YAPILIR

Evinizde ister birkaç yıl ister on yıllar geçirmiş olun, düzenini kendinize göre kurmuşsunuzdur. Size en uygun renk ve döşemeyi seçerek aynısını merdiven asansörünüzle de yapabilirsiniz.

evinize uyan tasarım

KATLANMASI KOLAYDIR

Merdiven asansörünüz sadece tek bir hareketle muntazam bir şekilde kaldırılır, her bir parça koltukla birlikte otomatik olarak katlanır. Bu şekilde ayak tablasını kaldırmak üzere eğilmenizi gerektirmez ve kendinizi evinizde daha güvende hissettirir.

otomatik katlanır merdiven asansörü
scroll left button

scroll right button