Satış ve Hizmetler

Merdiven asansörünüzü almadan önce, alım sırasında ve sonrasında destek sağlıyoruz

Hareket özgürlüğünüz ve güvenliğiniz önceliğimizdir. Bu yüzden merdiven asansörü satın alma işlemini mümkün olduğunca basit bir hâle getiriyoruz. Türkiye’nin her neresinde olursanız olun, evinizin tamamına geri kavuşabileceğinizi bilmenizi isteriz. Merdivenler bir sorun hâline geldiyse, taşınmanıza veya tek katlı yaşama geçmenize gerek yoktur.

Evinizi tekrar güvenli ve her yanına erişilir hâle getirmek için size özel bir hizmet sunmamız gerekir; çünkü herkesin evi ve ihtiyaçları farklıdır. Bizimle ilk kez irtibata geçişinizden itibaren, size yardıma hazırız; çünkü evinizden en iyi şekilde yararlanmanıza nasıl yardımcı olacağımızı biliyoruz.

İlk Adım

Bizimle ilk irtibatınız büyük olasılıkla telefon üzerinden olacak ve yardıma hazır danışmanlarımızdan oluşan bir ekiple tanışacaksınız. Ekibimiz, memnuniyetle tüm sorularınızı cevaplayacak ve ihtiyaçlarınızı dinleyecektir.

Size telefonda bazı tavsiyelerde bulunmaları mümkün olmakla birlikte, bunu evinize gelip sizinle şahsen konuşacak olan uzman danışmanlarımıza da bırakabilirler. Danışmanlarımız tüm bilgileri ayağınıza kadar getireceğinden, sorularınızın cevabını almak için kendi evinizin rahatlığını bırakmak zorunda değilsiniz. Uzman danışmanımız, size neler yapabileceğimizi gösterir ve merdivenlerinizi hassas bir şekilde ölçer; böylece evinize kusursuz bir şekilde uyan bir asansör üretebiliriz.

merdivenlerde stannah starla merdiven asansörü

Merdiven Asansörünüzü seçmek

Bir merdiven asansörü seçmek söz konusu olduğunda, işe nereden başlayacağınızı bilemeyebilirsiniz. Danışmanlarımız işte bu noktada devreye girer ve ihtiyacınızı tespit etmek için size doğru soruları sorarlar. Hareket kabiliyetinde yaşadığınız zorlukları ve bir merdiven asansörünün hareket özgürlüğünüzü geri kazanmanıza nasıl yardımcı olabileceğini tespit etmeye zaman ayırırlar. Danışmanlarımız, sizin için mükemmel asansörü önerir ve hatta asansörü farklı güvenlik ve konfor özellikleriyle ve evinize uygun kumaş ve baskı seçenekleri ile nasıl özelleştirebileceğimizi aktarırlar. Ayrıca, kullanılmadığı zamanlarda koltuğun nerede duracağını, merdivenin hangi tarafının merdiven asansörünün kurulumu için daha iyi olacağını ve hangi koltuğun ihtiyaçlarınıza en uygun olacağını belirleyeceklerdir. Düz tip mi kıvrımlı tip mi raya ihtiyacınız olduğunu size söyler ve elektrikli dönüş ve ayak tablası seçeneklerinden bahsederler. Danışmanımız evinizden ayrıldığında, sahip olabileceğiniz tüm seçenekler konusunda bilgilendirildiğinizden emin olabilirsiniz.

Hizmetimiz bu kadarla bitmez

Merdiven asansörünüze sahip olduğunuzda, herhangi bir terslik olması ihtimaline karşın 5 yıl garantiye sahip olursunuz. İçinizi rahatlatmak adına, garanti kesintisiz arıza servisini de kapsamaktadır, yani bize ihtiyacınız olursa, yardıma hazır olduğumuzu bilirsiniz.

Sizin için her zaman buradayız, bu yüzden bir sorunuz olursa bizi aramaktan çekinmeyin. Danışmanlarımızdan biri size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.