Merdiven Asansörü Satış Sonrası Destek Hizmeti. Bize ihtiyacınız olduğunda yanınızdayız.

İster basit, ister karmaşık, herhangi bir sorunuz için bir telefon uzağınızdayız.

İster bir merdiven asansörü satın almış olun, ister keşif ziyaretiniz kısa süre önce yapılmış olsun, ister merdiven asansörü satın alma yolculuğunuzun daha başında olun, size yardım etmek için buradayız. Size nasıl yardımcı olabileceğimizi anlatmak, size olabildiğince fazla seçenek sunmak ve evinizde yeniden özgürce hareket etmenizi sağlamak istiyoruz. Hareket özgürlüğünüzü geri kazanmanıza ve yeniden kendinizi evinizde rahat hissetmenize yardımcı olacağız.

İlk telefon görüşmemiz

Bizimle ilk temasa geçtiğiniz andan itibaren, sizi en rahat ettirecek merdiven asansörünü bulmanıza yardım etmek istiyoruz. Bu size özel bir hizmettir. Bu sebeple, yetenekli danışmanlarımız size en doğru soruları sormak için zaman ayırır, bu sayede aradığınız ürünü ve evinizde kendinizi daha güvenli hissetmenizi sağlamanın en iyi yolunu bulabiliriz. Telefondaki danışmanlarımız sizi dinleyecek ve hatta ihtiyaçlarınızı karşılayacak en iyi seçenek konusunda size tavsiyede bulunabileceklerdir. Bununla birlikte, bunu daha çok evinize gelip inceleme yapan uzman danışmanlarımıza bırakırlar. Özel ihtiyaçlarınız için en iyi ve en doğru tavsiyeyi vereceğimizden ancak sizinle bir araya gelip evinizi görerek emin olabiliriz.

Bir merdiven asansörü satın aldığınızda

Siz merdiven asansörünüzü satın aldıktan sonra da yardıma hazırız. Sizden haber almaktan her zaman mutluluk duyarız, bu yüzden daha fazla sorunuz varsa veya herhangi bir konuda emin değilseniz, bizi arayabilirsiniz. Size yardımcı olabiliriz.

Düşük bir ihtimal de olsa, bir şeylerin planlandığı gibi gitmemesi olasılığına karşın, yeni merdiven asansörünüz Türkiye’nin herhangi bir yerinde teknik destek hizmetini de içeren 5 yıllık kapsamlı bir garantiye sahiptir. Her ihtimale karşı, teknik servis için her zaman arayabileceğiniz bir numaramız da bulunmaktadır.

Merdivenleriniz enerjinizi tüketiyorsa bizi arayın ve sizi geri aramamız için talepte bulunun. Böylece hemen işe koyulup yeniden hareket özgürlüğünüze kavuşmanızı sağlayabiliriz.