0850 5150 222

Ücretsiz arama

Merdiven asansörünüzün kurulumu kapsamlı bir inşaat işi gerektirmez

Evinize yeniden kavuşmanız için birkaç saat yeterlidir. Dağınıklık yok. Telaş yok.

OKUMAYA DEVAM EDİN

İnşaat işi olmuyor mu? O zaman merdiven asansörünü nasıl kuruyorsunuz?

Merdiven asansörü duvarınıza değil, merdivenlerinize monte edilir. Duvarlarınıza zarar verilmez, kurulum işleminin evinizde verdiği rahatsızlık çok azdır. Planlama iznine ihtiyacınız olmayacaktır. Halılarınızı kaldırma konusunda endişelenmenize dahi gerek yok. Filmi izleyin


Merdiven asansörü kurulumu sırasında neler olur?

Kurulumun kendisi sadece birkaç saat sürer. Size veya evinize çok fazla rahatsızlık vermeyecek, hızlı bir süreçtir.

Kurulum sırasında evde olabilirsiniz, hatta dilediğiniz takdirde teknisyenlerimizi çalışırken izleyebilirsiniz de. Yalnızca toza hassassanız, bunu dikkate almanız gerekecektir. Böyle bir durumda, bir takım hafif delme işleri gerçekleştirileceğinden merdivenlerinize çok yakın durmamayı tercih edebilirsiniz. İşlemler çok hızlı gerçekleşir ve çok kısa bir süre içinde evinizde hareket özgürlüğünüzü geri kazanırsınız.

5 saat

Bu, bir merdiven asansörü kurulumunun ortalama süresidir

Kurulumunuzdan söz ettiğimizde, bunun sadece anahtar teslim bir proje olmadığını bildiğinizden emin olmak istiyoruz. Bir adım daha ileri gidiyor ve evinizden ayrılmadan önce merdivenlerinizi güvenli ve konforlu bir şekilde nasıl kullanacağınızı bildiğinizden % 100 emin olmanızı sağlıyoruz.

İşimizi asla yarım bırakmıyoruz.

stannah Play

Merdiven asansörümün kurulumu tamamlandıktan sonra neler olur?

Teknisyenlerimiz kurulumu tamamladıklarında, evinizi tıpkı buldukları gibi bırakırlar. Tabii tek bir farkla: Yeni hareket özgürlüğünüz.

scroll left button

scroll right button

Merdiven asansörü kurulumu için nasıl hazırlanmalıyım?

Teknisyenlerimiz merdiven asansörünüzü kurmaya gelmeden önce, merdiven üzerinde herhangi bir engel bulunup bulunmadığını kontrol etmelisiniz. Satış danışmanı, pencere pervazları ve ısıtma boruları gibi etkenleri not etmiş olacaktır; ancak merdiven asansörünüzün kurulacağı yerde saksı veya fotoğraf çerçeveleri gibi engeller varsa, teknisyenlere yardımcı olmak için bunları kaldırmalısınız.

Evinize hasar verilmesi konusunda endişeleriniz varsa, içinizin daha fazla rahat etmesi için kurulumdan önce merdivenlerin bir resmini çekebilirsiniz. Bununla birlikte, teknisyenlerimiz her zaman çok özenli çalışır ve temizliği de kendileri yaparlar; bu nedenle, dikkat etmeniz gereken tek fark, yeni merdiven asansörünüzdür.

Bir merdiven asansörü için tek gereklilik, asansörün fişinin takılması için merdivenin yanında priz bulunmasıdır (bu, ilk keşif ziyaretinde kontrol edilir). Merdiven asansörünüz akü ile çalışır, ancak prize takmak, sürekli olarak şarj edilmesini sağlar.  Elektrik kesintisi olursa merdivenlerinizde yarı yolda kalmazsınız, asansörünüz çalışmaya devam ederek güvenliğinizi sağlar. Merdivenlerden kaynaklanan stres ve korkudan kurtulmanız ve kontrolün elinizde olduğunu hissetmenizi sağlamak için merdiven asansörünüzü mümkün olduğunca çabuk monte etmeyi amaçlıyoruz.

Asansörünüzü sipariş ettiğiniz anda, sizin için en uygun zamanı planlamaya çalışacak ve hareket özgürlüğünüzü geri kazanmanız için merdiven asansörünüzü en kısa zamanda monte edeceğiz. Ücretsiz fiyat teklifi isteyin