Merdiven Asansörü Satın Alma

Amacımız sizin için hayatı kolaylaştırmaktır.
Bu yüzden merdiven asansörü satın alma sürecini 3 basit adıma ayırdık.

 1 

Keşif Ziyareti

Öncelikle merdivenlerinizin özelliklerini değerlendirmek ve evinizden en iyi şekilde yararlanmanıza nasıl yardımcı olacağımızı tespit etmek için evinize bir ziyaret gerçekleştiriyoruz. Hepimiz benzersiz olduğumuz gibi, her ev de farklıdır, her bir merdiven asansörü de öyle.

 2 

Fiyat Teklifi

Ne istediğiniz konusunda fikir birliğine vardıktan sonra, size hemen hiçbir yükümlülük içermeyen ücretsiz bir fiyat teklifi vereceğiz. Böylece teklifimiz hakkında düşünebilir ve kararınızı verebilirsiniz.


 3 

Kurulum

Kısa süre içerisinde, teknisyenlerimizden biri merdiven asansörünüzü kurmaya hazır olacaktır. Kurulum işlemi bir günden daha az zaman alır ve teknisyenlerimiz evinizden ancak merdiven asansörünüzü rahatça kullanabildiğinizden emin olduktan sonra ayrılır.

Neden bir keşif ziyaretine ihtiyacınız var?

Telefonda değerlendirme

Tanıştığınız ilk uzman, telefonun hemen diğer ucundadır. Bilgili danışmanlarımız tüm serimiz üzerinde eğitimlidir, bu yüzden nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için size durumunuza özel sorular sorarlar. Merdivenleriniz hakkında her şeyi bilmek isteyeceklerdir; düz mü, döner tipte mi, içeride mi dışarıda mı oldukları gibi.

Bir sonraki adım, uzman danışmanlarımızdan birinin yapacağı ücretsiz keşif ziyaretidir.

 • Telefondaki danışmanımız sizin için en uygun zamanı belirler ve en kısa zamanda bir ziyaret ayarlar.
 • Uzman danışmanlarımızdan biri evinize gelir, sizinle konuşur, ihtiyacınızı tespit eder ve merdivenlerinizi inceler.
 • Asansörün evinize nasıl yerleşeceğini görmek için merdivenlerinizi ölçmeleri önemlidir.
 • Ardından uzman danışmanımız, hangi merdiven asansörünün ihtiyacınıza en uygunu olduğunu belirtir. Bu hizmet kesinlikle ücretsizdir.
 • Bu aşamada size bir fiyat teklifi verilir. En doğru kararı vermek üzere ihtiyacınız olan tüm bilgilere ve zamana sahip olmanızı istiyoruz.

Neden bana internet üzerinden ücretsiz teklif vermiyorsunuz?

Merdiven asansörlerimiz size ve evinize uyacak şekilde yapılır. Uzman danışmanımızın ilk olarak merdivenlerinizi ölçmesi de işte bu yüzden bu kadar önemlidir. Hareket özgürlüğünüzü geri kazanmakta tam olarak neye ihtiyacınız olduğunu size söyleyebilmek için  hangi rayların size en uygun olduğunu değerlendirebilmemiz gereklidir. Size değerlendirmeyi tamamlar tamamlamaz fiyat teklifinizi alacağınızı temin ederiz; üstelik de ücretsiz ve hiçbir yükümlülük veya gizli masraflar olmaksızın. Sadece merdiven asansörü için ödeme yapacağınızdan emin olabilirsiniz.

Merdiven asansörünüzün fiyatı aşağıdakilere bağlı olarak değişebilir:

 • Seçtiğiniz koltuk
 • Merdivenlerinizin uzunluğu
 • Merdivenlerinizin tipi
 • Size mümkün olduğunca konfor sağlamak için hangi seçeneklere ve ek özelliklere ihtiyacınız olduğu

İnternet üzerinden size olabildiğince fazla bilgi sağlamak istiyoruz, ancak tüm sorularınızı yanıtlayamayabiliriz. Bu nedenle yardıma hazır ekibimiz olası diğer sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyacaktır.

Merdiven asansörünüzü size uyarlayabiliriz

Her merdiven asansörünü ihtiyaçlarınıza göre uyarlayabilmekteyiz. Merdivenlerinizin düz veya döner tipte, içeride veya dışarıda, dar veya dik olması, ağrılı diz eklemleriniz, kalp rahatsızlığınız, vücudunuzun alt kısmında hareket kabiliyetinin azalmış olması veya bel problemlerinizin bulunması fark etmez. Merdivenlerinize yeniden kavuşmakta size yardımcı olabiliriz. Size en kolay ve en rahat seçeneği sunmak için özelleştirilebilecek farklı tasarımlarımız mevcut. Döşemenin rengini bile seçebilirsiniz. Ayak tablasını çevirmek için düğme seçeneği eğilmeniz gerekmediği anlamına gelir; kullanımı kolay emniyet kemeri de tek elle takılabilir. Danışmanlarımız size her bir seçeneği ve bunların hayatınızı nasıl kolaylaştırabileceğini anlatabilirler.

düz merdivenler için stannah merdiven asansörleri

Düz Merdiven Asansörleri

Merdivenlerinizde hareket etmenin pratik ve zarif bir yolu olan düz tip bir merdiven asansörü sizi zahmetsizce yukarı ve aşağı taşır.
 

Daha fazlasını öğrenin >

Döner Merdiven Asansörleri

Bir merdiven asansörü, enerjinizi sizi mutlu eden şeyler için saklamanıza yardımcı olur. Merdivenlerden inip çıkarken kullandığınız enerjinin sizi ne kadar uzaklara götürebileceğini hayal edin.

Daha fazlasını öğrenin >

dış mekan merdivenler için stannah merdiven asansörleri

Dış Mekân Merdiven Asansörleri

Merdivenleriniz ister ön kapınıza, ister arka bahçenize, ister garaja ya da bir verandaya uzanıyor olsun, sevdiğiniz alanları sizin için yeniden erişilebilir hâle getirebiliriz.

Daha fazlasını öğrenin >

stannah technical assistance

Bir merdiven asansörü nasıl monte edilir?

Yardıma hazır teknisyenlerimiz evinize gelir ve işin tümünü sizin için halleder. Merdiven asansörlerimiz duvara değil de merdivenlere monte edildiğinden, kurulum hızlı ve kolaydır. Maksimum güvenlik için destek ayakları merdivenlere vidalanır. Ayrıca teknisyenlerimiz işleri bittiğinde mutlaka gerekli temizliği de yaparlar. Kurulduktan sonra, yeterli zamanı ayırıp size nasıl çalıştığını gösterdikleri gibi, siz yeni merdiven asansörünüzü kullanırken rahat ve memnun olana kadar da evinizden ayrılmazlar.

Merdiven asansörü kurulumları:

 • Ücretsizdir: Siz sadece merdiven asansörünüz için ödeme yaparsınız
 • Hızlıdır: Bir merdiven asansörünün kurulumu sadece birkaç saat sürer
 • Temizdir: Teknisyenlerimiz, ayrılmadan önce kurulumun yol açtığı toz ve kiri temizlerler

Ücretsiz keşif ziyaretinizi planlamak üzere bizi hemen şimdi arayabilirsiniz.

8006216161

Ya da sizi geri aramamızı da talep edebilirsiniz.

24 saat içinde sizi aramaya çalışacağız.

  • Formu doldurup gönderdikten sonra uzman danışmanımız sizinle iletişime geçecektir.
  • Size özel çözüm önerileri ve evinizde ücretsiz keşif hizmeti sunacağız.
  • Keşif ve danışmanlık hizmetimiz ücretsiz olup, size en doğru merdiven asansörünü önerebilmemiz açısından önemlidir.
  • Bu sürecin sonunda size özel fiyat teklifimizi sunacağız.
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden