5 yıllık Merdiven Asansörü Garantimiz neleri kapsıyor?

Merdiven asansörlerimiz, her ne olursa olsun, sizin için yardıma hazır olacağımız 5 yıllık etkin bir teknik destek hizmetiyle sunulmaktadır.

OKUMAYA DEVAM EDİN

5 yıllık garantimiz

Bir merdiven asansörü satın aldığınızda bizimle ilişkiniz sona ermez. Bize ihtiyaç duyduğunuzda size yardıma hazırız. Bize güvenebilirsiniz.

Bakım

Merdiven asansörlerimizin koruyucu bakımları uzun periyotlarda ve uygun maliyetlerde sunulmaktadır. Merdiven asansörünüzden uzun zaman en iyi verimi alabilmek için bakımları aksatmamanızı önermekteyiz. Bakım ziyaretlerini size için en uygun zamana planlamakta ve sunmaktayız.

Öncelik sırası

Düşük bir ihtimal de olsa, merdiven asansörünüz arızalanırsa, garantimiz size mümkün olan en kısa sürede yanınızda olacak teknik servis önceliği vermektedir.

Parça değiştirme

Parçalarımız ve bileşenlerimiz uzun zaman dayanacak şekilde üretilmiştir, ancak kullanıma bağlı olarak normal aşınma ve yıpranma nedeniyle değiştirilmeleri gerekiyorsa bunu sizin için yapabiliriz.

Satış Öncesi

Ülkenin herhangi bir yerinde destek ve satiş öncesi bilgilendirme

Tüm sorularınızı cevaplamak için evinize ücretsiz bir keşif ziyareti gerçekleştirmekten mutluluk duyarız. Keşif ziyaretlerimiz ücretsizdir ve taahhüt gerektirmez; seçeneklerinizi değerlendirmeniz için size zaman tanınır. Daha sonra, hazır olduğunuzda, Türkiye’nin her neresinde olursanız olun, mümkün her şekilde size yardım etmeye hazır olacağız.

Türkiye içinde her yerde servis ve satış

Satış Sonrası

Nitelikli satiş sonrasi hizmet

Merdiven asansörünüz kurulduktan sonra, ister telefonla ister evinize gelerek, size en uygun olacak şekilde ürünümüzün takibini yapmayı garanti ediyoruz. Ayrıca, satış sonrası hizmetlerimiz ile ilgili haftanın her günü hızlı bir şekilde cevap verme sözü veriyoruz.

stannah Türkiye içinde satış sonrası hizmet

Güvenli ürünler

Yüksek kaliteli, güvenli ürünler

Ürünlerimiz en yüksek kalite ve güvenlik standartlarına uygun şekilde üretilmiştir. Stannah’da, tüm ürünlerimizin sertifikalı olmasını temin ediyoruz. Kullanılan malzemelerin yanında, her bir asansörün dayanıklılığı ve güvenliği de üçüncü şahıslarca kontrol edilmekte ve doğrulanmaktadır. Tüm merdiven asansörlerimizde azami verimi, kaliteyi ve güvenliği sağlamak için sadece Stannah ile aynı kalite ve güvenlik politikalarını uygulayan tedarikçilerle çalışıyoruz. Asansörlerimizin kalitesinden o kadar eminiz ki asansörlerimizi tam 5 yıllık garanti kapsamına alıyoruz.

stannah kaliteli merdiven asansörü

Etkin sorun gi̇derme

Müşteri hizmetlerimizin her zaman beklentilerin ötesinde olmasını sağlıyor ve bundan gurur duyuyoruz. Hatta koltuklarımız konusunda olası herhangi bir terslikle daha da hızlı ve verimli bir şekilde başa çıkabilmek için özgün bir sorun giderme yöntemi geliştirdik. Tüm düz tip merdiven asansörlerimiz, bir sorun olduğunda bir numara gösteren küçük bir dahili ekrana sahiptir. Bu şekilde, bizi aradığınızda, bu numaraya göre sorunun ne olduğunu söyleyebilmekteyiz, hatta telefon üzerinden düzeltme ihtimalimiz bile bulunmaktadır.

ekran özellikli merdiven asansörü
scroll left button

scroll right button

Dünyanın her yerinden 750.000’den fazla kişi bize güveniyor ve biz de onları asla yarı yolda bırakmadığımız için kendimizle gurur duyuyoruz.

Merdiveniniz ister düz ister döner tipte olsun, asansörünüz, hiçbir mazeret olmaksızın her zaman mükemmel çalışıyor olmalıdır. Güvenliğiniz söz konusu olduğunda, asla risk almayız. Ancak herhangi bir şeyin ters gitmesi durumunda, bizi arayabileceğinizi bilmelisiniz; sorunu düzeltmeye hazır olacağız.

Çağrınıza cevap vermek için uzman ekiplerimiz hazır bekliyor. Onlara ihtiyacınız olursa süratle yanınızda olacaklar.