0850 5150 222

Ücretsiz arama

5 yıllık Merdiven Asansörü Garantimiz neleri kapsıyor?

Merdiven asansörlerimiz, her ne olursa olsun, sizin için yardıma hazır olacağımız 5 yıllık etkin bir teknik destek hizmetiyle sunulmaktadır.

OKUMAYA DEVAM EDİN

5 yıllık garantimiz

Bir merdiven asansörü satın aldığınızda bizimle ilişkiniz sona ermez. Bize ihtiyaç duyduğunuzda size yardıma hazırız. Bize güvenebilirsiniz.

Bakım

Merdiven asansörlerimizin koruyucu bakımları uzun periyotlarda ve uygun maliyetlerde sunulmaktadır. Merdiven asansörünüzden uzun zaman en iyi verimi alabilmek için bakımları aksatmamanızı önermekteyiz. Bakım ziyaretlerini size için en uygun zamana planlamakta ve sunmaktayız.

Öncelik sırası

Düşük bir ihtimal de olsa, merdiven asansörünüz arızalanırsa, garantimiz size mümkün olan en kısa sürede yanınızda olacak teknik servis önceliği vermektedir.

Parça değiştirme

Parçalarımız ve bileşenlerimiz uzun zaman dayanacak şekilde üretilmiştir, ancak kullanıma bağlı olarak normal aşınma ve yıpranma nedeniyle değiştirilmeleri gerekiyorsa bunu sizin için yapabiliriz.

scroll left button

scroll right button

Dünyanın her yerinden 750.000’den fazla kişi bize güveniyor ve biz de onları asla yarı yolda bırakmadığımız için kendimizle gurur duyuyoruz.

Merdiveniniz ister düz ister döner tipte olsun, asansörünüz, hiçbir mazeret olmaksızın her zaman mükemmel çalışıyor olmalıdır. Güvenliğiniz söz konusu olduğunda, asla risk almayız. Ancak herhangi bir şeyin ters gitmesi durumunda, bizi arayabileceğinizi bilmelisiniz; sorunu düzeltmeye hazır olacağız.

Çağrınıza cevap vermek için uzman ekiplerimiz hazır bekliyor. Onlara ihtiyacınız olursa süratle yanınızda olacaklar.