Ekipman seçeneklerimiz


stannah siena merdiven asansörümerdivenleri tırmanmanın güvenli yoludar merdivenler için stannah sienastannah siena
Diğer modeller
>

Siena Merdiven Asansörü
Siena: Yalın işlevsellik

Size ve evinize uyacağı kesin çok yönlü merdiven asansörü Siena, istek ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde özelleştirilebilir

En popüler merdiven asansörümüz olan Siena, hem size hem de evinize uyum sağlayacak şekilde üretilmiştir. Farklı koltuk genişlikleri, daha uzun kollar ve eğimli bir koltuk sırtlığı, en dar merdivenlerde bile olabildiğince konforlu ve güvende olmanızı sağlar.

Ücretsiz broşür

Broşürünüzü bugün isteyin! Herhangi bir taahhüt gerektirmez.

Ücretsiz broşür

Şimdi isteyin

Ücretsiz teklifinizi hemen alabilirsiniz

  • Formu doldurup gönderdikten sonra uzman danışmanımız sizinle iletişime geçecektir.
  • Size özel çözüm önerileri ve evinizde ücretsiz keşif hizmeti sunacağız.
  • Keşif ve danışmanlık hizmetimiz ücretsiz olup, size en doğru merdiven asansörünü önerebilmemiz açısından önemlidir.
  • Bu sürecin sonunda size özel fiyat teklifimizi sunacağız.
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden

Ücretsiz teklifinizi hemen alabilirsiniz

Siena size neler sunar?

Asansör sektöründe 150 yıllık tecrübemiz, bize ürünlerimizi mükemmelleştirme fırsatı tanıdı. Merdiven asansörünüze eklediğimiz küçük ayrıntılar, kendinizi daha güvende hissettiren özelliklerdir. Sizi paranızın karşılığını en iyi şekilde alacağınıza sizi ikna edecek olan da bu duygudur.

Yeni tasarım

Siena’nın yeni tasarımı muntazam ve sadedir. Vinil döşemenin temizliği kolay ve günlük yaşam için kullanışlıdır; koltuğun uzun kolları, mümkün olduğunca güvende hissetmenizi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Siena’yı tanımlayan, sadeliği ve kullanışlılığıdır.

Siena’yı tercih ettiğinizde, size yanmaz vinil döşemede birkaç renk seçeneği sunulacaktır, bu da merdiven asansörünüzü kendi istekleriniz doğrultusunda değiştirme olanağı sağlar. Sonuçta, merdiven asansörünüzün evinize ve hayatınıza sorunsuz bir şekilde uyum sağlamasını ve her gününüzü daha da kolaylaştırmasını istiyoruz. Kurulduktan sonra, daha önce onsuz nasıl idare ettiğinize inanamayacaksınız.

Yenilikçi mühendislik

Siena’nın yalınlığı ve kullanışlı özellikleri, bu koltuğun dünyanın dört bir yanından binlerce insana hareket özgürlüklerini geri kazanmakta yardımcı olmasının nedenlerinden sadece birkaçı. Diğer nedenler ise bu ürün için yıllarca araştırma yapmış olan yüksek eğitimli mühendislerimizin sıkı çalışmasında yatıyor. Stannah mühendisleri şunları sağlamıştır:

 • Siena’nız elektrik kesintisinde bile hareket etmeye devam edecektir
 • Siena’nız her zaman kullanıma hazırdır çünkü koltuk ve kol destekleri kolay tek bir hareketle aşağıya doğru çevrilebilir
 • Merdiven asansörünüz, kola basıldığında yumuşak ve sessiz bir hareketle aşağı veya yukarıya doğru ilerlediğinden, dikkat çekmez
 • Ayak tablası katlama düğmesi gibi isteğe bağlı özellikler sayesinde hiçbir eğilme veya kaldırma işlemi söz konusu değildir
 • Kumandaların kullanımı gayet kolaydır. Eliniz ya da bileğinizle gitmek istediğiniz yöne doğru itmeniz yeterlidir. Bu şekilde güvenle ilerleyebilirsiniz
 • Eksiksiz güvenlik sağlamak için, dilediğiniz takdirde Siena’yı merdivenin üst veya altında ineceğiniz tarafa yönelen otomatik döner koltuk özelliğiyle de tercih edebilirsiniz

Farklı merdiven türleri için tüm merdiven asansörü modellerimizi inceleyebilirsiniz.

Merdivenleriniz için sunduğumuz farklı Stannah merdiven asansörü modellerine göz atarak ihtiyaçlarınıza en uygun modeli bulabilirsiniz.

Ya da, tercih ettiğiniz takdirde size ücretsiz olarak broşürümüzü gönderebiliriz.

Ya da, tercih ettiğiniz takdirde size ücretsiz olarak broşürümüzü gönderebiliriz.

Siena merdiven asansörünün temel özellikleri

Farklı koltuk genişliklerinden değişik döşeme renklerine, seçimleriniz tamamlanıp merdiven asansörünüzün kurulumu tamamlandığında, Siena’nın eskiden beri evinizde olmadığına inanamayacaksınız. Siena’yı serinin en esnek merdiven asansörü kılan diğer özellikleri de gözden geçirebilirsiniz:

HEM DÜZ HEM DE DÖNER MERDİVENLER İÇİN DÖRT DÖRTLÜKTÜR

Merdiven asansörünüze hangi rayın uygun olacağını merdiveninizin biçimi belirler; fakat ister düz, ister kıvrımlı ya da sarmal, biçimi ne olursa olsun, Siena koltuk asansörünün evinize kurulumu gerçekleştirilebilir.

en iyi merdiven asansörü seçeneği

DAHA FAZLA RAHATLIK İÇİN DAHA GENİŞ BİR KOLTUK

Kavisli sırtlığı ve geniş koltuğu Siena’yı yalın fakat sağlam bir merdiven asansörü kılan özelliklerden sadece birkaçıdır. Koltuk, kendinizi mümkün olduğunca rahat hissedebilmeniz için tasarlanmıştır.

daha geniş oturaklı merdiven asansörü

DAR MERDİVENLER İÇİN İDEAL

Siena, dar merdivenler için harika bir seçenektir. Kavisli sırtlığı sayesinde koltuğunuzda iyice arkaya yaslanarak oturmanızı sağlar, böylece dizlerinizin fazlaca dışarı uzanıp herhangi bir şeye çarpmasını önler.

stairlifts for narrow stairs

DAHA UZUN KOL DESTEKLERİ

Siena’nın kol dayamaları, diğer modellerimizdekilerden daha uzundur. Biraz daha ek destek istediğinizde yaslanmak için dört dörtlük bir çözüm sunar ve oturma kalkma esnasında kendinizi daha dengede hissetmenize olanak tanır.

daha uzun kolçaklar

AKÜ DESTEĞİ

Siena’nız, elektrik kesintisinde bile çalışmaya devam eder. Tüm diğer elektrikli aletleriniz sizi yüzüstü bıraktığında, aküsü, Stannah merdiven asansörünüzün yola devam etmesini sağlar.

Stannah Siena size hareket olanağı sağlar

KULLANIMI KOLAY EMNİYET KEMERİ

Siena’nızda, koltuğun kol dayamalarına yerleştirilmiş, kullanımı kolay, geri çekilebilir bir emniyet kemeri mevcuttur. Bu da kolay erişim sağlar ve kenetlemekle uğraşarak vakit kaybetmeyeceğiniz anlamına gelir; sadece tek elle kemerinizi takıp açabilirsiniz.

emniyet kemeri
scroll left button

scroll right button