Ekipman seçeneklerimiz


Stannah Solus merdiven asansörümerdivenlerde Stannah Solus merdiven asansörüStannah Solus kapalı sandalyestannah solus modeli merdiven asansörü sandalyesine oturunMerdiven asansörünün sandalyesini açmak
Diğer modeller
>

Solus Merdiven Asansörü
Akıllı Merdiven Asansörü

Çıkarılabilir bağlantı çubukları, Solus'unuzun tekerlekli sandalyeden bile kolayca erişilebilir olmasını sağlar

Modern bir merdiven asansörü olan Solus, hem siz hem de eviniz için kullanışlı ve ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmaya son derece müsait bir seçenektir. Koltukta ve çıkarılabilir bağlantı çubuklarında daha fazla destek bulunması, vücut genelinde hareket kabiliyeti azalmış olan bireylerin bile merdivenlerini kullanırken kendilerini güvende hissetmelerini sağlar.

Ücretsiz broşür

Broşürünüzü bugün isteyin! Herhangi bir taahhüt gerektirmez.

Ücretsiz broşür

Şimdi isteyin

Ücretsiz teklifinizi hemen alabilirsiniz

  • Formu doldurup gönderdikten sonra uzman danışmanımız sizinle iletişime geçecektir.
  • Size özel çözüm önerileri ve evinizde ücretsiz keşif hizmeti sunacağız.
  • Keşif ve danışmanlık hizmetimiz ücretsiz olup, size en doğru merdiven asansörünü önerebilmemiz açısından önemlidir.
  • Bu sürecin sonunda size özel fiyat teklifimizi sunacağız.
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden

Ücretsiz teklifinizi hemen alabilirsiniz

Solus’unuz size neler sunar?

Solus, yenilikçi, modern ve farklı bir merdiven asansörü tasarımıdır. Eşsiz görünümü, Solus’un tasarımında daha da yaratıcı olmamızı ve size hiç olmadığı kadar çok döşeme tasarımı sunmamızı sağlıyor. Merdiven asansörü sektöründe geçirdiğimiz 150 yılı aşkın süre, bize ihtiyaçlarınızı dinlemeyi ve bunları merdiven asansörlerimiz ile karşılamayı öğretti. Solus, merdivenleriniz ne şekilde olursa olsun, tüm vücudunuzda hareket kabiliyetiniz büyük ölçüde azalmışsa bile, ilave güvenlik anlamına gelir.

Yenilikçi tasarım

Solus’un ürün yelpazemizdeki diğer merdiven asansörlerinden daha az dolgu malzemesi vardır, ancak bu, koltuğunun daha az konforlu olduğunu düşündürtmemeli.  Stratejik dolgulama size tüm gerekli noktalarda destek sağlar; öte yandan daha az kumaş daha az temizlik gerektirdiği anlamına gelir. Solus, zevkinize uygun 3 farklı kumaş seçeneğinde sunulmaktadır. İster silinerek temizlenen vinil, isterse şık bir İtalyan derisi olsun, her şekilde merdiven asansörlerinizi kendinize özgü hâle getirecek renk seçeneklerine sahipsiniz.

İleri görüşlü mühendislik

Solus’un modern, uyarlanabilir özellikleri, bu koltuğun, dünyanın her yerinden binlerce insanın hareket özgürlüklerini geri kazanmasına yardımcı olmasının nedenlerinden sadece birkaçıdır. Diğer nedenler, bugün aldığınız ürün için uzun yıllar boyunca araştırma yapan son derece eğitimli mühendislerimizin sıkı çalışmasında yatar. Stannah mühendisleri şunları garanti etmektedir:

 • Solus’unuz, elektrik kesintisinde bile hareket etmeye devam edecektir
 • Merdiven asansörünüzde ergonomik bir emniyet kemeri bulunur. Kemerinizi tek elinizle takabilirsiniz.
 • Solus’unuzda 10 adet emniyet sensörü bulunmaktadır. Yolunuzda herhangi bir engel bulunduğu takdirde, asansörünüz yumuşak bir şekilde duracaktır.
 • Ayak ve kol dayamaları kolay bir hareketle aşağı katlandığından, Solus’unuz her zaman kullanıma hazırdır.
 • Ayak dayaması/tablası kayma önleyici kumaş ile kaplı olduğundan, iniş-biniş esnasında tamamen güvende olursunuz.
 • Merdiven asansörünüz akıllıdır, tek bir kolun itilmesiyle merdivenlerinizde rahatlıkla, sessizce, yukarı veya aşağıya doğru ilerler.
 • Kumanda kolunun kulanımı gayet kolaydır. Elinizi veya bileğinizi kullanarak gitmek istediğiniz yöne doğru ittiğinizde, güvenli bir şekilde ilerlemeye başlarsınız.

Farklı merdiven türleri için tüm merdiven asansörü modellerimizi inceleyebilirsiniz.

Merdivenleriniz için sunduğumuz farklı Stannah merdiven asansörü modellerine göz atarak ihtiyaçlarınıza en uygun modeli bulabilirsiniz.

Ya da, tercih ettiğiniz takdirde size ücretsiz olarak broşürümüzü gönderebiliriz

Ya da, tercih ettiğiniz takdirde size ücretsiz olarak broşürümüzü gönderebiliriz

Solus merdiven asansörünün temel özellikleri

Solus'unuz, size hareket özgürlüğünüzü geri vererek sizi tekrar evinizde rahat hissettirir. Merdiven asansörünüz hareket kabiliyetinizi geri kazandırmakla kalmaz, kendinizi güvende hissetmenizi de sağlar. Solus'un size bu güvenlik hissini veren özelliklerine bir göz atalım.

AYARLANABİLİR KOL DAYAMALARI

Solus'unuzun kol dayamaları, kollarınıza göre ayarlanabilir. İniş-biniş esnasında size destek sağlayacağından, dayamaların ebatlarının size birebir uyması önemlidir.

Stannah Solus'ta ayarlanabilir kolçaklar

BAĞLANTI ÇUBUKLARI

Solus, bağlantı çubuklu sayılı koltuklarımızdan biridir. Bunlar, her iki taraftan da size destek vererek merdivenlerden çıkarken sizi korur ve daha güvende hissetmenizi sağlarlar.

stannah solus sandalye Bağlantı barları

ÇIKARILABİLİR BAĞLANTI ÇUBUKLARI

Bağlantı çubukları önemli bir güvenlik özelliğidir. Öte yandan, merdiven asansörünüzün koltuğuna, tekerlekli sandalye üzerinden yandan erişime ihtiyaç duyduğunuzda çıkarılabilirler. Tekerlekli sandalyenizi sandalyeye yanaştırabilir ve kendinizi daha rahat bir şekilde kaldırabilirsiniz.

Merdiven asansörü sandalyesinde sökülebilir bağlantı barları

DÖŞEME SEÇENEKLERİ

Solus üç döşeme ve çok sayıda renk seçeneğinde sunulmaktadır. Merdiven asansörünüzün evinize uyum sağlaması için zevkinize uygun bir döşeme seçeneği bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Merdiven asansörü sandalyesi için döşeme seçenekleri

ANAHTAR

Merdiven asansörünüz, kullanımı kolay bir anahtara sahiptir. Anahtar, kol dayamasının ucuna girer ve merdiven asansörünüzü devre dışı bırakmak için döndürülebildiği gibi engellemek için tamamen de çıkarılabilir. Kontrolü tamamen sizdedir.

Merdiven asansörünüzü devre dışı bırakma veya engelleme düğmesi

UZAKTAN KUMANDA

Tüm merdiven asansörü sistemlerimizde, asansörünüzü farklı bir kattan çağırmak için iki adet uzaktan kumanda bulunmaktadır. Bu, bir daha asla bir katta mahsur kalmayacağınız, hatta merdiven asansörünü merdivenlerden yukarıya ve aşağıya, çamaşır ya da yiyecek gibi başka şeyler taşımak için de kullanabileceğiniz anlamına gelir.

stannah merdiven asansörünüz için uzaktan kumanda düğmeleri
scroll left button

scroll right button