Bir merdiven asansörü satın almak, taşınmaktan daha ucuzdur

Merdiven asansörü satın alırken yaygın endişe fiyattır; ancak çoğu kişi, bazı alternatiflerin maliyetine kıyasla, bir merdiven asansörünün gerçek değerini göz önünde bulundurmayı unutmaktadır.

Artık merdivenlerden inip çıkamıyorsanız, tek katlı bir eve ya da daireye taşınmayı düşünüyor olabilirsiniz. Bu en kolay seçenek gibi görünebilir.

En son ne zaman taşındınız? Taşınmanın neler gerektirdiğini hatırlıyor musunuz? Yıllarca sevgiyle alınan değerli eşyaları ya da sahip olduğunuzu bile hatırlamadığınız şeyleri ayıklamak, her şeyi kutulara ayırmak, nakliye işini ayarlamak, onca endişe ve elbette taşınmanın toplam maliyeti…

Konu yalnızca ev taşımanın bir merdiven asansörü satın almaktan daha fazlaya mal olması değil; zira uyandıracağı duygular da cabasıdır. Taşınmak yorucudur ve üzücüdür: Yıllar boyunca biriktirdiğiniz nice anıyı geride bırakmayı gerektirir.

Batarya ile çalışan merdiven asansörü

İşte bu yüzden merdiven asansörü harika bir seçenek teşkil eder. Sevdiğiniz evde kalırsınız, kendi eşyalarınız, komşularınız, tanıdıklarınız çevrenizde olur. Tanıdık bir ortamda olacağınızdan, evinizde kalmak, sizi daha aktif kılar. Ne de olsa kendinize ait bir düzeniniz vardır ve ne yaptığınızı bilirsiniz. Merdiven asansörünüz bunu korumanıza yardımcı olabilir. Evinizde kalmanıza ve güvenli bir şekilde ve rahatça dolaşmanıza yardımcı olabilir.

Merdiven asansörü, merdivenlerinizi daha iyi kullanmanın en etkin yoludur

Taşınmak yerine Stannah merdiven asansörü satın almayı seçmek, sevdiğiniz evinizde kalmanıza yardımcı olacak, uygun maliyetli bir karardır. Size evinizi ve özgürlüğünüzü geri kazandırır. Hatta size enerjinizi geri verir.

Merdiven asansörü satın almak daha hareketsiz olacağınız anlamına gelmez. Aksine, gerçekten önemli olan şeyleri yapmaya enerjiniz olduğu anlamına gelir. Merdivenleri çıkmak size ne kadar mutluluk sağlıyor? Bunu bir kahve içmek üzere dışarı çıkma enerjisine sahip olmak, eve dönmek ve merdivenlerden hiç çaba harcamadan çıkacağınızı bilmekle karşılaştırın. Belki size neşe veren şeyler bahçe işleri, yoga, yüzme yahut dans gibi etkinliklerdir. Yeni enerjinizi, yepyeni bir hobi edinmekte mi kullanmak istersiniz? Yoksa önemsediğiniz insanlarla vakit geçirerek sarf etmeyi mi? Ne karar verdiğiniz fark etmez, cevap kesinlikle merdivenleri çıkmaktan daha ilginç ve muhtemelen daha güvenli olacaktır!

Bir merdiven asansörü satın almanın avantajları

Merdiven asansörü satın almanın, özellikle de taşınma ile karşılaştırdığınızda birçok avantajı vardır.

  • Taşınmaktan daha ucuzdur
  • Sevdiğiniz evde kalmış olursunuz
  • Merdiven asansörünüzün kurulumu bir günden az sürer
  • Kurulum herhangi bir inşaat çalışması gerektirmez
  • Merdiven asansörünün kurulumu merdivenlerinize veya duvarlarınıza zarar vermez
  • Tek bir katta yaşamak yerine evinizin tamamını kullanmanın zevkine varırsınız
  • Düz, kıvrımlı, sarmal, uzun, kısa, dar veya dik olmasına bakılmaksızın merdiven asansörünü neredeyse herhangi bir merdivene monte ettirebilirsiniz

Duvarlarınıza değil, merdiveninize monte edildiğinden, merdiven asansörü için binada çalışma yapılmasına gerek yoktur, ayrıca asansörünüz her türlü malzemeye monte edilebilir. Merdivenleriniz ister ahşap, ister beton, tuğla, fayans veya metalden yapılmış olsun, merdiven asansörünüzün kurulumu çok kısa sürede gerçekleştirilebilir.

Merdiven asansörünü nasıl satın alırım?

Stressiz ve sorunsuz bir şekilde özgürlüğünüzü geri kazanmak için aşağıdaki üç kolay adımı takip edebilirsiniz:

  1. Hareket kabiliyetinizi ve eviniz değerlendirebilmemiz için keşif ziyaretinizi hemen bugün ayarlayabilirsiniz. Danışmanımız merdivenlerinizi ölçecek ve tam olarak ihtiyacınız olan ürünü satın aldığınızdan emin olmak için doğru soruları soracaktır.
  2. Ücretsiz kurulum ve 5 yıllık garanti dahil ücretsiz teklifiniz verilir.
  3. Çok kısa süre içinde, kurulum ekibimiz asansörünüzü kurmak için kapınızı çalacaktır.

Bizi hemen şimdi arayın ve kısa sürede evinizin tamamına tekrar kavuşun. Montaj bir günden daha az zaman alır ve yardıma hazır teknisyenlerimiz, yeni satın aldığınız ürünün nasıl çalıştığını bildiğinizden emin olmadan evinizden ayrılmaz.