Ekipman seçeneklerimiz


Stannah sofia merdiven asansörümerdivenlerde Stannah sofia merdiven asansörümerdivenleri tırmanan Stannah sofiastannah sofia sandalyeyi kapatmamerdivenler için Stannah sofia sandalye
Diğer modeller
>

Sofia Merdiven Asansörü
Otomatik Merdiven Asansörü

Sofia, siz merdivenlerinizde rahat ve güvenli bir şekilde ilerlerken belinizi destekleyecek şekilde tasarlanmış zarif bir merdiven asansörüdür.

Merdiven asansörünüz, düz veya kıvrımlı merdivenlerinizi tam bir rahatlık içinde kullanmanıza yardımcı olur. Sofia'nın bel desteği, sandalyenize oturduğunuzda duruş biçiminize dair kaygılanmamanızı sağlar. Sizi, ihtiyaç duyduğunuz tüm noktalarda destekler.

Ücretsiz broşür

Broşürünüzü bugün isteyin! Herhangi bir taahhüt gerektirmez.

Ücretsiz broşür

Şimdi isteyin

Ücretsiz teklifinizi hemen alabilirsiniz

  • Formu doldurup gönderdikten sonra uzman danışmanımız sizinle iletişime geçecektir.
  • Size özel çözüm önerileri ve evinizde ücretsiz keşif hizmeti sunacağız.
  • Keşif ve danışmanlık hizmetimiz ücretsiz olup, size en doğru merdiven asansörünü önerebilmemiz açısından önemlidir.
  • Bu sürecin sonunda size özel fiyat teklifimizi sunacağız.
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden

Ücretsiz teklifinizi hemen alabilirsiniz

Sofia size neler sunar?

Sofia, titiz bir araştırmanın ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklanmanın, her yönüyle planlanmış bir sonucudur. Sofia, bir merdiven asansörünün ötesinde, aynı zamanda sizi evinizin başka türlü ulaşmakta zorluk çekebileceğiniz bölgelerine taşımaya yarayan ek özelliği ile kullanmaktan hoşlanabileceğiniz rahat bir koltuk görevi görür.

İnce düşünülmüş tasarım

Merdiven asansörlerimizin her biri, istek ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde üretilmiştir. Ürün yelpazemizi inceledikçe, merdiven asansörlerimizin her birinin benzersiz özelliklerini ve günlük yaşamınızı destekleyecek şekilde üretildiklerini görebilirsiniz.

Örneğin Sofia, bilhassa rahatça oturmanıza yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır. Bel kısmı, sizi sağlam ve rahat bir şekilde destekleyerek iyi bir duruş elde etmenizi sağlar.

Tasarım elbette konforu hedefler, ama aynı zamanda merdiven asansörünüzün görünümü ile de ilgilidir. İşte bu yüzden, merdiven asansörünüzün gerçekten size özel olmasını sağlamak için, 12 çeşit döşeme seçeneği sunuyoruz.

Üstün mühendislik

Sofia’nın tarzı ve konfor sağlayan özellikleri, bu koltuğun dünyanın her yerinden binlerce insanın hareket özgürlüklerini geri kazanmasına yardımcı olmasının nedenlerinden sadece birkaçıdır. Diğer nedenler, bugün gördüğünüz ürün için uzun yıllar boyunca araştırmalar yürüten son derece yetenekli mühendislerimizin sıkı çalışmasına dayanır. Stannah mühendisleri şunları garanti etmektedir:

 • Sofia’nız, elektrik kesintisinde bile, sizi asla hayal kırıklığına uğratmayacaktır.
 • Sofia, kolun itilmesi ile merdivenleriniz boyunca yumuşak bir hareketle, sessizce, yukarı veya aşağı doğru süzülür.
 • Sofia’da 10 adet emniyet sensörü Yol üzerinde herhangi bir engel bulunduğu takdirde, yumuşak bir şekilde duracaktır.
 • Ayak tablası ve kol dayamaları, merdiven asansörünüzün koltuğu ile birlikte tek adımda açılır ve kapanır. Yumuşak bir hareket sonrasında ilerlemeye hazır olursunuz.
 • Merdiven asansörünüzde kullanımı kolay bir emniyet kemeri bulunur. Kemerinizi tek elinizle takabilirsiniz.
 • Kumandaların kullanımı kolaydır. Eliniz veya bileğinizle kumanda kolunu gitmek istediğiniz yöne doğru ittiğinizde, güvenli bir şekilde hareket etmeye başlarsınız.
 • Ayak tablası katlama düğmesi gibi önemli özellikler, diğer cihazların aksine, herhangi bir eğilme veya kaldırma hareketine gerek duyulmamasını sağlar.
 • Tamamen güvenli bir şekilde inmeniz için, merdivenlerin üst veya alt kısmında otomatik olarak ineceğiniz yönte dönen bir koltuk bile tercih edebilirsiniz.

Farklı merdiven türleri için tüm merdiven asansörü modellerimizi inceleyebilirsiniz.

Merdivenleriniz için sunduğumuz farklı Stannah merdiven asansörü modellerine göz atarak ihtiyaçlarınıza en uygun modeli bulabilirsiniz.

Ya da, tercih ettiğiniz takdirde size ücretsiz olarak broşürümüzü gönderebiliriz.

Ya da, tercih ettiğiniz takdirde size ücretsiz olarak broşürümüzü gönderebiliriz.

Sofia merdiven asansörünün temel özellikleri

Olağanüstü döşeme ve renk seçeneklerinden, kendinizi daha güvenli hissetmenizi sağlayacak konfor özelliklerine kadar, Sofia merdiven asansörünü gerçekten kendinize özgü hale getirebilirsiniz. Sofia'yı ürün yelpazemiz içinde benzersiz kılan özelliklere bir bakalım.

BEL DESTEĞİ

Bel desteği, düzgün bir duruşla oturmanızı sağlar. Sofia koltuğunuzun sizi tüm gerekli noktalarda desteklediğini bilerek güvenli bir şekilde merdiven asansörünüzü kullanabilirsiniz.

Bel destekli merdiven asansörü sandalyesi

KAYDIRMAZ AYAK TABLASI

Sofia'nın ayak tablası kayma önleyici kaplamaya sahiptir. Koltuğa binerken ve koltuktan inerken ayağınız tablayı ıskalamayacak ve tablaya adım atarken asla tehlike hissetmeyeceksiniz.

Kaydırmaz malzeme ile kaplı Ayak dayamalı stannah sofia modeli

UZATILABİLİR KOL DAYAMALARI

Uzatılabilir kol dayamaları size ilave güvenlik hissi verir. Size ve kol uzunluğunuza uyacak şekilde ölçülendirilmiştir ve iniş-biniş esnasında destek olarak kullanmanıza uygundur.

KOLTUKTA EMNİYET SENSÖRÜ

Sofia'nın koltuğunun üzerinde bir emniyet sensörü bulunur, dolayısıyla siz güvenli bir şekilde oturana dek asansörünüz hareket etmez. Bu sayede, merdiven asansörünü yanlışlıkla hareket ettirme riski yoktur.

Ergonomik kumandalı merdiven asansörü

KULLANIMI KOLAY KUMANDALAR

Sofia, sizin için hangisinin daha kullanışlı olacağına bağlı olarak, iki kol dayamasından birisine yerleştirilebilen bir kol ile kumanda edilir. Ayrıca başka bir kattan çağırmanıza olanak tanıyan iki uzaktan kumandaya da sahiptir.

yükseklik ayarlı merdiven asansörü sandalye yüksekliği

KOLTUK YÜKSEKLİĞİ MONTAJ SIRASINDA AYARLANIR

Sofia'nın koltuğu, maksimum konfor ve güvenlik için boyunuza göre ayarlanabilir. Mükemmel bir şekilde konumlandırıldığı için, yaslanmak için herhangi bir ek çaba göstermeniz gerekmez.

Oturakta güvenlik sensörü
scroll left button

scroll right button