Erimas Merdiven Asansörleri:

Türkiye’deki tek Stannah merdiven asansörü tedarikçisi

Ankara ya da Bodrum ofisini de ziyaret edebilirsiniz:

10 yılı aşkın bir süredir Stannah merdiven asansörlerinin Türkiye’deki tek yetkili temsilcisi olan Erimas Merdiven Asansörleri, 2.000’e yakın merdiven asansörü kurulumu yapmıştır.

Erimas Merdiven AsansörleriKurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sektördeki en kaliteli hizmeti hedef olarak almış olan Erimas Asansör Sistemleri, gurur duyduğumuz Stannah ailesi değerlerini paylaşmaktadır. Böylece yıllar içinde ortaklığımız da büyümüştür.

Erimas Asansör Sistemleri’nin yardıma hazır satış ekibi, ilk görüşmeden kuruluma kadar bir merdiven asansörü satın alma sürecinde size etkin bir şekilde yol gösterecektir. Erimas Asansör Sistemleri, her tür sorunuzla ilgili size yardımcı olmaya hazırdır. Farklı modellerimiz hakkında bilgi sahibi olmaktan, bir keşif ziyareti için randevu almaya kadar size yardım edeceklerdir. Onlarla bizzat tanışmayı tercih ederseniz, mağazalarını istediğiniz zaman ziyaret edebilir ve sergilenen çeşitli modelleri deneyebilirsiniz.

Erimas Asansör Sistemleri, Stannah’nın Mükemmellik Sertifikası’na (Certificate of Excellence) sahip olmaktan gurur duymaktadır. Mükemmellik Sertifikası, tüm Stannah distribütörleri tarafından yüksek standartta bir eğitim ve güvenlik yönetiminin geliştirildiğinden ve sürdürüldüğünden emin olmak için Stannah’nın geliştirdiği ve tasarladığı bir programdır. Erimas Asansör Sistemleri’nin teknisyenleri ve yönetim ekibi, iki yıllık bir eğitimden geçirildikleri gibi, Stannah’nın dış denetim gereksinimlerini yerine getirmeye de devam etmektedirler.

Müşterilerimiz ister kurulum ister ürünlerinin bakımı olsun, Erimas Asansör Sistemleri tarafından yapılan her işin en yüksek standartlarda gerçekleştirildiğini bilerek hak ettikleri iç rahatlığına kavuşacaklarından emin olabilirler.

Kendiniz de tecrübe edebilirsiniz. Merdiven asansörünüzün ne kadar hızlı kurulabildiğini görmek için onları hemen arayabilirsiniz.

İstanbul ofisini ziyaret edin:

Şerifali Mah. Çetin Cad.
Kıble Sok. No : 6/A Of Plaza
Ümraniye / İstanbul
TÜRKİYE

Veya Ankara ya da Bodrum ofisimizi ziyaret edin:

Ankara:
Cinnah Cad,
Kırkpınar Sokak
No: 8/9

Çankaya / Ankara

TÜRKİYE

Bodrum:
Yalıpark Alışveriş Merkezi
No: 29-30 Yalıkavak,
Bodrum / Muğla

TÜRKİYE