Stannah Merdiven asansörünüzün ardındaki çalışmayı görün

Üretimden kuruluma, merdiven asansörünüzün oluşum sürecini keşfedin

Tarafından yazılmıştır Stannah

Ürünlerin imalat süreci çoğu kez şaşırtıcı olabilir. Çünkü çoğu insan bir marka, ürün ya da hizmetin perde arkasında neler yaşandığını düşünmez. Biz, merdiven asansörünüzün üretimden kuruluma dek geçirdiği sürece bir göz atarak bizi daha iyi tanımanızı istiyoruz. Bu şekilde, bu yolculukta göründüğünden çok daha fazlası olduğuna bizzat şahit olacaksınız.

Stannah merdiven asansörünüzün arkasındakilerle tanışın

Çalışanlarımızın beceri ve yetenekleri başarımızda temel bir etkendir. Biz, Stannah olarak kat ettiğimiz yolun birinci sınıf çalışanlarımız sayesinde olduğunu biliyoruz. Son 150 yılda bizimle çalışan nesiller ve bugün Stannah Grup Şirketleri kapsamında çalışanlar hep birlikte bizim bir şirket olarak şekillenmemize büyük katkıda bulundular. Biz bireysel refah ve takım çalışmasını teşvik eden güvenli, dayanışmaya dayalı, sıcak çalışma ortamları sağlarken, bir yandan da iş ahlakımızı geleceğe aktarıyoruz. Bu da aşağıdaki sözün, işimizde bugün de kurucumuzun 1800’lerde yazdığı anki kadar önemli olduğu anlamına geliyor.

‘Her şeyi iyi yapma alışkanlığını edinin’

Joseph Stannah

150 yıldan fazla deneyimiyle bir aile şirketi

Stannah ailesi

Stannah Ailesi

Joseph Stannah, Stannah aile şirketini 150 yıl önce kurdu. Kendisi, yük asansörleri ve vinçlerden, lokomotifler için salmastra kutularına ve araba asansörlerine kadar el attığı her işin altından başarıyla kalkan müstesna bir mühendisti. Bugün şirketimiz Joseph’in torunlarının torunları olan Jon, Patrick, Nick ve Alistair Stannah tarafından yönetiliyor.  Ve hâlâ bir aile şirketi olduğumuz için, değerlerimiz gurur duyduğumuz özelliklerimizin değişmez bir kısmını oluşturuyor. Hissedarlara karşı yükümlülüğümüz bulunmadığından, kararlarımızın tümünü kendimiz verebiliyoruz ve sizin en büyük önceliğimiz olduğunuzu bilmenizi istiyoruz. Ancak sadece bizim sözümüzle de yetinmeyin: “Buy with Confidence Scheme”, “The British Healthcare Trades Association” ve “Which? Trusted Traders” gibi adil ticareti, üstün müşteri hizmetlerini ve müşteri değerlendirmelerini tasdikleyip ödüllendiren organizasyonlarca da onaylanmış olmaktan gurur duyuyoruz.

Merdiven asansörü mühendisliği – perde arkası

Stannah fabrikasının perde arkasında, araştırmacılar, mühendisler ve teknisyenler, her daim merdiven asansörlerimizden en yüksek verimi elde edebilmenizi nasıl sağlayabileceklerine dair çözümler üretmekle meşguller. Başka bir deyişle, onlar olmadan, merdiven asansörünüz var olamazdı.

Stannah merdiven asansörü fabrikası

Stannah merdiven asansörü fabrikası

Her zaman en üst seviyede hizmet sağladığımızı bilmek bize iç rahatlığı veriyor. İşimizi yapabileceğimiz tek yol da zaten bu. Evinizde güvende ve rahat olduğunuzu bilmek, bizim için son derece önemli; sürecimizin her bir adımı da bu hedefe ulaşmak için titizlikle denetleniyor. Mühendislik bölüm müdürümüzün sözlerine kulak verirsek:

“Stannah’da verimli ve başarılı bir mühendislik geçmişi var ve bu da takım, sistemler ve cihazlar üzerine yoğun bir birikimi beraberinde getiriyor. Bu birikime erişim sahibi olmak, karar verme aşamalarında son derece değerli ve güven verici. Benim görevim mühendislik takımının yaratıcı fikirler ve üstün ürünler ortaya çıkarabilmek için ihtiyacı olan her şeye sahip olmasını sağlamak. Tek bir gün içinde üretim işlemlerine, ön model teknolojilerine, tesislere ve yeni patentler ile mühendisliğe ilişkin meselelere bakıyor olabiliyorum. Bu da birçok alana dair fikir sahibi olmamı ve en yeni teknolojilerle düşünce tarzlarından haberdar olmamı gerektiriyor. ”

Merdiven asansörünüzü oluşturan parçalar

Stannah’da, merdiven asansörünüzü oluşturan tüm parçaları biz üretiyoruz.

Ürünlerimizin kalitesinden emin olabiliyoruz, çünkü merdiven asansörlerimizin her parçasını, kendi fabrikalarımızda, kendi mühendislerimiz yapıyor. Tüm süreci kontrol ettiğimiz için, sadece en güvenli malzemelerin ve en iyi uygulamaların kullanıldığından eminiz.

Stannah, merdiven asansörünüzün tüm parçalarını bizzat üretir

Stannah ,merdiven asansörünüzün parçalarının üretimi için üçüncü taraflara bağlı değildir

Biz üreticiyiz. Merdiven asansörünüzün parçalarının üretimi için üçüncü taraflara bağlı değiliz. Bu da her bir merdiven asansörünü, en yüksek kalite, konfor ve güvenlik standartlarına uygunluğundan emin olmak üzere çeşitli testlerden geçirebilmemizi mümkün kılıyor.

Stannah lazer kesim makinası

Sonuç, zamana dayanıklı, yıllarca hareket etmenize yardım edecek, sağlam, uzun ömürlü bir merdiven asansörü.

Biz, Stannah olarak yeniliğe yatırım yapma özgürlüğüne sahibiz. Bu da, mühendislerimizden birinin sizi daha güvenli ya da rahat kılacak bir fikri olduğunda, bunu derinlemesine inceleyebilecek olanağı bize sağlıyor. Merdiven asansörlerimiz üretilirken, sadece en iyi uygulamalara yer veriliyor. Çalışanlarımızı, alanlarında uzman oluncaya dek yetiştirmeyi bir yatırım olarak görüyoruz.

Stannah asansör mühendisliği stajyeri

Stannah asansör mühendisliği stajyeri

Stannah, uzun bir stajyerlik programı geçmişine sahiptir. Birleşik Krallık’ın farklı yerlerindeki 11 hizmet noktamızda çalışan asansör mühendislerimizin 300’ü gibi büyük bir kısmı kariyerlerine Stannah stajyerlik programıyla başlamıştır.

Bir aile şirketi olduğumuzdan, standartlarımızın mevzuatın ötesine geçmesini sağlayabiliyoruz. İşletme kalite yönetimi ile iş güvenliği sistemleri alanlarında ISO sertifikalarına sahibiz. Bunun yanında, British Healthcare Trades Association (İngiliz Sağlık Hizmetleri Meslek Odası) müşteri hizmetlerimizin tüm yasal yükümlülüklerin çok daha ötesine ulaştığını tasdik etmektedir.

Merdiven asansörü rayı üretimi – perde arkası

Merdivenlerinize mükemmelen uyacak merdiven asansörü rayını baştan sona biz tasarlıyor, üretiyor ve monte ediyoruz. Merdiven asansörü fabrikamızın hemen yanında bulunan kendi ray fabrikamız sayesinde hem merdiven asansörünüzün, hem de rayın merdivenleriniz gerekliliklerini ve sizin şahsi ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde biçimlendirilmesini sağlayabiliyoruz.

Merdiven asansörü rayı üretimi

Stannah merdiven asansörü rayı üretimi

Biz mühendisiz, ama merdiven asansörünüzün mekanik özellikleri dışında başka beklentileriniz de olacağını elbette biliyoruz. İşte bu yüzden, ray tasarımı üzerine yoğun bir şekilde çalışarak bu parçanın da evinize kusursuz bir şekilde uymasını sağlıyoruz. Resimdeki ray göze kaba görünebilir, fakat tamamlandığında, merdiveninizde ne kadar zarif durduğuna şaşıracaksınız.

Ayrıca, firmamızın tamamında, daima çevreye etkimizi en aza indirmenin ve kıymetli doğal kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanmanın yeni yollarını araştırıyoruz. Merdiven asansörleri için ikinci el programımızdan tozboyaların geri dönüşümüne, polistiren ambalaj yerine karton kullanma ve ofislerimizde atıkları azaltmaya dek, daima firmamızı mümkün olduğunca çevre dostu kılacak yöntemler arıyoruz.

Stannah satış danışmanı size güvenilir tavsiyelerde bulunur

Stannah hareketlilik danışmanının, size güvenebileceğiniz tavsiyeler sunduğu ev ziyareti

Büyük özen gösterdiğimiz tek alan ne sattığımız değil; nasıl sattığımız, nasıl taşıdığımız ve sunduğumuz da bizim için bir o kadar önemli. Ve elbette siz de öylesiniz! Çağrı merkezimiz üzerinden bizimle irtibata geçtiğiniz ilk andan itibaren, satın alma sürecinizin her adımının Stannah adına yakışır bir seviyede olduğundan emin olmak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Bir merdiven asansörü satın almak büyük bir karardır. Hafife alacağınız bir karar olmadığını biliyoruz ve biz de asla hafife almıyoruz. Bizimle ilk iletişiminizden itibaren size yüksek kalitede hizmet sunacağımızı temin ediyoruz, o yüzden de sıcakkanlı takım arkadaşlarımız telefonunuzu bekliyor!

Bizi ilk aradığınızda, ihtiyaçlarınızın neler olduğunu ve size nasıl yardım edebileceğimizi anlayabilmek için size merdivenleriniz ve kendiniz hakkında bazı sorular soruyoruz. Daha fazla bilgiye ihtiyaç duyar ya da bir teklif almak isterseniz, satış danışmanlarımızdan birinin size ve evinize özel önerilerde bulunabilmesi için yapacağı keşif ziyaretini ayarlıyoruz.

Öncelikle, danışmanlarımız istek ve ihtiyaçlarınızı anlamak için sizinle konuşacaklardır. Artrit sıkıntılarının tuttuğu günleri de düşündüğümüzden, merdiven asansörünüzün kullanışlı bir emniyet kemerine sahip olmasını sağlayacağız. Özel ihtiyaçlarınız için en iyi merdiven asansörünün hangisi olacağını değerlendireceğiz.

Sonra, merdivenlerinizi ölçerek ne tür bir ray gerektiğini ve fazladan bir priz takılması gibi herhangi bir hazırlık çalışmasının lazım olup olmadığını belirlerler.  O zaman danışmanımız, size özenle düşünülmüş bazı seçenekler sunabilmek için ihtiyacı olan tüm bilgiye sahip olacaktır. Bu aşamada her tür ek özelliği veya tercih ettiğiniz döşemeyi de seçebilirsiniz. Danışmanımız Envisage programını kullanarak size merdiven asansörünüzün kurulum tamamlandıktan sonra nasıl görünebileceğini bile gösterebilir.

Danışmanlarımız, size en iyi çözümü sunacak olan, bağlayıcılığı bulunmayan doğru teklifi ancak merdivenlerinizi tamı tamına ölçtükten ve sizinle bizzat tanıştıktan sonra verebilmektedirler. O zaman siz, ihtiyacınız olduğu kadar uzun süre düşünüp sipariş verip vermeme kararına varabilirsiniz. Ve unutmayın, teklifteki fiyat ödeyeceğiniz fiyattır – herhangi bir ek ücret yoktur.

Merdiveniniz hazırdır ve sizin için yola çıkar

Her bir merdiven asansörünü, üretim sürecimiz boyunca bir dizi kalite kontrolüne tabi tuttuktan sonra, sıkı kalite ölçütlerimizi karşıladığından emin olmak üzere son olarak da fabrikadan çıkmadan önce test ederiz.

Stairlift ray üretimi

Stannah ray üretimi

Test sistemimiz rakipsizdir ve her tasarımın her bir ana parçası 25000 gidiş-geliş için test edilir, ki bu da 10 yıl boyunca kullanıma eşittir. Dahası, üretim süreci boyunca da, bir tasarım test aşamasını geçtikten ve üretime geçtikten sonra bile, ürünü çeşitli testlerden geçiriyoruz.  Her bir ayrı öğe, fabrikadan çıkma onayını almadan önce tam verimlilik için test edilir. Her bir merdivene özel yapılan çizimlere göre imal edilen döner raylarımız, sevkiyat onayı verilmeden önce biniş kalitesi için bile test edilir.

Stannah dünyanın dört bir yanına merdiven asansörü ulaştırır

Ve nerede yaşıyor olursanız olun, merdiven asansörünüzün dünyanın her noktasına, güvenilir bayilerimiz ya da ortaklarımız üzerinden, söz verilen tarih ve saatte ulaştırılmasını temin ederiz.

Merdiven asansörü kurulumu: Birkaç saat yeterlidir

Stannah merdiven asansörü kurulumu

Kurulumun kendisi sadece birkaç saat sürer. Evinize ya da size fazla rahatsızlık vermeyecek, hızlı bir süreçtir. Nasıl mı? Bir merdiven asansörü duvarınıza değil, merdivenlerinize monte edilir. Bu da duvarlarınızda bir hasar meydana gelmeyeceği ve evinizde pek az rahatsızlığa yol açacağı anlamına gelir. İnşaat iznine ihtiyacınız olmayacağı gibi, halınızı kaldırmakla uğraşmanız bile gerekmez.

Kurulum sırasında evde kalabilirsiniz, hatta dilerseniz sıcakkanlı teknisyenlerimizin çalışmasını izleyebilirsiniz. Çok az dağınıklık olacaktır, fakat her halükârda uzman kurulum ekibimiz yanlarında bir elektrik süpürgesi getirerek olası her türlü döküntüyü temizleyecek ve evinizi buldukları gibi derli toplu bırakacaklardır.

Kurulumun bir parçası olarak merdiven asansörünüzün tüm özelliklerini nasıl kullanacağınız size gösterilir. En mühimi de siz merdiven asansörünüzü güvenle kullanabileceğinize yüzde yüz emin oluncaya dek evinizden ayrılmayız.

Merdiven asansörünüzün kurulumu tamamlanınca, kısa sürede şunları keşfedeceksiniz:

  • Tekrar evinizin tamamını kullanabilme özgürlüğünü
  • Bir eşyanızı almak için üst kata çıkıvermenin artık bir sorun olmadığını
  • Hayattaki daha güzel anlara ayıracak daha fazla enerjiniz olduğunu

Bu sürece başlamak için tek yapmanız gereken danışman ekibimizle telefon ya da internet üzerinden iletişime geçmek. Birkaç dakika içinde size bir keşif ziyareti ayarlayabiliriz.

Dünyada Stannah

Dünyada Stannah

Faaliyetimizi, dünyanın dört bir yanına, 5 kıtada 40 ülkeye taşıyabilmiş olmamızın bir nedeni var: Gururla, birinci sınıf bir ürün sunmak.

Stannah dünyanın dört bir yanında, evlerindeki merdivenlerin yol açtığı sorunları aşmakta zorluk yaşayan birçok kişiye bağımsızlığını ve sağlam bir güvenlik hissini geri kazandıran firma olarak biliniyor. İster iç ister dış mekân olsun, dünya çapında, herhangi başka bir markadan çok daha fazla Stannah merdiven asansörü mevcut.

Her gün daha fazla müşteriye ulaşarak hayat kalitelerini yükseltiyor ve bağımsızlıklarını artırmalarına yardım ediyoruz. Dünya çapında bir numaralı merdiven asansörü tedarikçisi olmaktan çok büyük bir gurur duyuyoruz, çünkü bu daha da fazla insanın evlerinde rahatlık ve güvenlik içinde daha uzun yıllar yaşamasına yardım edebilmemiz anlamına geliyor.

Asansör sektöründeki 150 yılımız bizi güvenebileceğiniz bir firma kılıyor. Biz size şunları sunuyoruz:

  • Yüksek fiyat verimliliği
  • Üstün hizmet
  • En iyi merdiven asansörleri

Aile değerlerine sahip dünya lideri bir şirket olmaktan onur duyuyoruz. 1700 çalışanımızın beceri ve yeteneklerini geliştirmenin başarımızın devamı için büyük önem taşıdığını biliyoruz. Biz, ideallerimizden ödün vermeksizin küresel başarıya ulaşarak mükemmel dengeyi yakaladık. Bizi bünyesinde çalışmak ve kendisiyle iş yapmak için harika bir şirket kılan da işte budur.