Geçişi engellemeyen merdiven asansörleri

Çünkü Stannah merdiven asansörleri muntazam bir şekilde katlanarak olabildiğince az yer kaplar

Bir merdiven asansörünün merdiveninizden geçişleri engelleyeceğinden mi endişeleniyorsunuz?

Çoğu kez, birçok kişi, merdivenden geçişi engelleyeceğini düşünerek merdiven asansörü satın almaktan kaçınır. Ailelerinin ya da arkadaşlarının, ziyaretleri sırasında merdivenlerdeki hareketlerinin kısıtlanacağından endişe duyar.

Oysa endişelenmeye lüzum yok. Ürettiğimiz her asansör, muntazam bir şekilde katlanarak kapanır. Ayak tablası, kol dayamaları ve koltuk katlandığında çok az yer kaplar. İsteyen herkes, merdivenleri sorunsuzca kullanabilir.

stannah stairlift on stairs

Merdivenlerinizin tamamen boş kalmasını isterseniz, koltuğunuzu bir köşeye park etmenizi sağlayan bir ray da edinebilirsiniz. Böylece merdivenin tamamı kullanılabilir.

Merdiveniniz ister düz ister döner tipte olsun, rayınız her zaman merdiveninizin kenarına olabildiğince yakın olacaktır. Stannah sertifikalı danışmanlarımız, asansörünüz üzerinde çalışmaya başlamadan önce merdivenlerinizin ölçülerini hassasiyetle alacaklarından, buna söz verebiliriz. Bu şekilde rayın yerine kusursuz bir şekilde oturduğundan emin oluyoruz. Evinize uyacak şekilde üretilmiş bir raya sahip olmanın yararı, ürünün daha az yer kaplamasıdır. Döner tip bir merdiveniniz varsa bu durum bilhassa önemlidir. Bir Stannah rayı, her kıvrımı sararak sevdiklerinize merdivenlerden çıkmak için daha fazla yer açar.

Merdiven asansörünün evinizde göze batacağından mı endişe duyuyorsunuz?

Bu konuda da endişeniz olmasın. Merdiven asansörlerimiz dilek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda özelleştirilmeye açıktır. Kendiniz ve eviniz için en uygun tasarımı seçebilirsiniz. Merdiven asansörünü istediğiniz kadar yalın ya da göz alıcı kılabilirsiniz; bütün kontrol sizdedir.

Merdiven asansörünüzü istediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz şekilde uyarlıyoruz. Koltuk için farklı renk ve kumaşlardan farklı ray renklerine kadar çok sayıda seçeneğe sahipsiniz. Gerçekten de sahip olmaktan gurur duyacağınız merdiven asansörünü yaratabilirsiniz.

Hâlâ endişeniz varsa bizi arayabilir ya da tüm farklı merdiven asansörlerimizin resimlerini görmek için broşür sipariş edebilirsiniz. Evinize uygun bir merdiven asansörü bulacağınıza emin olabilirsiniz!