Ev dekorunuza uygun bir merdiven asansörü

Yeni bir kanepe, yemek masası ya da hatta çamaşır makinesi satın almak istediğinizde, eşyanın görünümü neredeyse kesin bir etmen olacaktır. Yeni olan her şey zaten sahip olduğunuz eşyalara uyum sağlamalıdır. Evinizin özelliklerini bir araya getirmek için çok zaman harcadınız ve bunu bozacak bir şey istemiyorsunuz.

Merdiven asansörlerimiz bu yüzden özelleştirilebilir. Böylece zevklerinize ve evinize uyum sağlayabilir; sonuçta bir merdiven asansörü, yeni bir mobilyadır.

Biz imalatçıyız, bu nedenle merdiven asansörlerimiz konfor, güvenlik ve kullanım kolaylığı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Ama biz ayrıca insanız, bu nedenle koltuklarımız stil gözetilerek de tasarlanmıştır.

Koltuk seçimi

Öncelikle, ihtiyaçlarınıza en uygun koltuğu seçmeniz gereklidir. Bazıları beğenebileceğiniz özelliklere sahiptir. Siena, koltuğa oturup kalkarken daha fazla destek için daha uzun kol dayanağına sahiptir. Starla arkaya doğru hafifçe yatmaktadır, böylece merdiven asansörünüzde arkanıza yaslanırken daha güvende hissedersiniz.

Daha fazlası da var: döşemenizin rengini de seçebilirsiniz, bazı koltuklar hem dokuma hem de vinil seçenekleriyle sunulmaktadır.

Koltuğunuzu özelleştirme

En fazla uyarlanabilir iki koltuğumuz Starla ve Siena’dır. Koltuğu kendinize uygun hale getirmek için neler değiştirebileceğinize göz atabilirsiniz.

Starla

Estetik açıdan, daha fazla aramanıza gerek yok. Starla, giriş salonunuzun muhteşem bir parçası ya da sizi merdivenlerden yukarıya taşıyacak rahat bir koltuk olabilir. Starla’nın resimleri rahatlığını göstermeye yeterli değil; bu koltuğun üzerinde gerçekten oturana kadar ne kadar rahat olduğunu anlamayacaksınız.

Starla, tamamen döşemeli bir koltuk ve ahşap döşeme ile birleştirilmiş döşeme arasında seçim sunar (ahşap döşeme istemeniz halinde, açık veya koyu renkli ahşap seçenekleri de vardır). Koltuğun vinil veya kumaşla kaplı olmasını seçebilirsiniz. Renk seçenekleriniz de vardır. Bu gerçekten kişisel zevkinize bağlıdır.

Siena

Siena bizim en kullanışlı koltuğumuzdur. Görünüş açısından Starla’dan biraz daha az seçeneğiniz bulunmaktadır, fakat koltuk biraz fazla alan için 2 ayrı genişlikte sunulmaktadır. Siena ayrıca standart olarak daha uzun kol dayanaklarına sahiptir.

Sadece daha az seçeneğiniz olması, hiç seçeneğiniz olmadığı anlamına gelmez. Koltuğunuzun vinil döşemesi için beş güzel renk arasından seçim yapabilirsiniz.

Rayınızı özelleştirme

Standart raylar, gümüş veya bronz kaplama ile sunulmaktadır. Bu size bir miktar seçim verir, ancak tıpkı koltuğunuz gibi, rayınızın görünümünü de değiştirebilirsiniz. Belirli bir renk olmasını istiyorsanız, bu mümkündür. Gümüş veya bronz, eviniz için tercih ettiğiniz şey değilse, bize bildirebilirsiniz, seçeneklerinizi görüşebiliriz.

Özel yapım koltuklar

Ayrıca size özel tasarım seçeneği sunuyoruz.

Merdiven asansörü sizi tanımlamamalı.

Siz merdiven asansörünü tanımlamalısınız.

İster koltuğunuzun bir bayrak veya futbol takımına uyumlu olması için belirli bir renk şeması ister hobilerinizi veya tutkunuzu yansıtmak için olsun veya standart olarak sunduğumuz renklerden başka bir renk istiyor olun, bize bildirebilirsiniz. Her şey mümkün.

Bizi şimdi arayın. Sizin için yapabileceklerimizin ölçüsünü öğrenmenin tek yolu bizimle konuşmanızdır. Ev ziyaretinizi planladığınızda, yardıma hazır olan danışmanımız gelip sizinle tanışacak, tam olarak ne istediğinizi ve neye ihtiyacınız olduğunu öğrenecektir.